2737
2739
عنوان

دماغ

93 بازدید | 12 پست

خانما بینیمو عمل کردم یه سال میگذره خیلی عالی شده ولی تنفسم مشکل داره صبحا ک بیدار میشم بخاطر درست نفس نکشیدن کله صورتم متورمه دارویی قرصی چیزی هس توصیه کنید تنفسم درست شه🤒

میشه ببینم؟

شاید نباید قوس میداد ب بینیتون 

ی سری بینیا ک تیغه کوتاه دارن و طرف حساسیتم داره نباید قوس داد ب بینیشون

یاامام رضا(ع)❤باهرنگاهت آقا قلب من پرشده از آرامش.من این حال قشنگ نوکری رو تا آخر عمر میخوامش.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
میشه ببینم؟ شاید نباید قوس میداد ب بینیتون  ی سری بینیا ک تیغه کوتاه دارن و طرف حساسیتم داره ...

دوبار سعی کردم عکس بفرسم نمیفرسه نمیدونم چش شده..قوس کمی داره انگار صافه از نیم رخ از بس قوسش کمه فقه یه قرص میخام خفگیمو برطرف کنه فک میکنم پلیپ داشته باشم 

2740
باورت میشه شبا بیدارم بخاطر خفگی میشینم یه گوشه اتاق تاریک گریه میکنه.

من دلم میخوادعمل کنم.ولی اگه این مشکل برام پیش بیاد من نه حق اعتراض دارم نه گریه.چون همه توخونمون مخالف عملن.

ازدکترت نمیشه شکایت کنی یه فکری بکنه برات؟

این اهنگ قشنگ رو گوش کن:عاشقی از روزبه بمانی.
من دلم میخوادعمل کنم.ولی اگه این مشکل برام پیش بیاد من نه حق اعتراض دارم نه گریه.چون همه توخونمون مخ ...

قبل عمل یه ورق میدن امضا کنی بیمار اگر بمیره زیر دست دکترنمیشه شکایت کرد قبل عملم گفتن ممکنه بهوش نیای ممکنه چیزی ک بخای نشه اینا رو اگه قبول داری امضا کن

کار جراحی دکتر نصیبه رستمی رو ببین . واقعاا عالیه ، هم قیمتش خوبه هم کارش نسبت به فرم صورتت عمل میکنه که بهت بیاد خیلی از بیماراشم راضی هستن من تو مطبش رفتم حضوری 

آدرس سایتش و میزارم برات 

https://www.doctor-rostami.ir/