2733
2734
عنوان

چه کار کنم زنداداشم خوشش بیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 1563 بازدید | 109 پست
عزیزه دلمیییییی😘😘😘😘

فداتشم مهربون❤️

واسه خوشبختیمون ی صلوات مهمونم کنید 💚کاربری سوممه به لطف نی نی یار جونا😁مربی آینده باشگاه بدنسازی 💪.  قلب من به عشق پرسپولیسم میتپد❤️#تا ابد قرمزززز💪❤️
توکل کن از خدا بخواه بهترین راهو برات قرار بده مطمئن باش اون بهتر از هرررر کسی دیگه ای خیر و صلاحتو ...

مرسی توکل ب خودش

تویی ک امضامو میبینی میشه برای بهتر شدن شرایطم دعا کنی؟امیداوارم خدابهترینا رو بهت بده💟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه گلم زنداداشم اگه کاری باهاش نداشته باشی خوبه  هرکی باهات بد شد بدون یه کاری کردی

یعنی چی هرکی باهات بد شد بدون یکاری کردی؟؟بعضیامریضن نمیتونن ازخودشون برتر رو ببینن و محلت نمیدن. شمابهتره ب فکر کارای خوب وبد خودت باشی بنظرم.!!

یعنی چی هرکی باهات بد شد بدون یکاری کردی؟؟بعضیامریضن نمیتونن ازخودشون برتر رو ببینن و محلت نمیدن. شم ...

درسته عزیزم بعضیا هم خب برعکس نشون میده و نمک نشناسن، ولی من منظورم کلی بود و آدم های معمولی

دنیا جای موندن نیست همه مسافریم ارزش نداره همدیگه رو ناراحت کنیم خوشگل خانوم😘😘😍
2742