2752
2734
عنوان

احساس میکنم دیگه شوهرمو دوست ندارم

| مشاهده متن کامل بحث + 2050 بازدید | 105 پست
حمایتگری همین دیگه عزیزم کلا آقایون بیشتر زبون باز نیستن و علاقشون رو با تامین نیازهای همسر برطرف می ...

یعنی چی شکارچی هستن؟؟ میشه بیشتر توضیح بدی عزیزم؟؟ من کلا خیلی بهش میگم من به ابراز علاقه کلامی نیاز دارم یعنی نباید بگم؟ بعد شوهر من کم حرفه... نگاه هم نمیکنه بهمم نمچسبه من از کجا بفهمم مودش چیه؟؟ لمسی سمعیه یا... ؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حمایتگری چی ؟ داره؟ یعنی به نیازهات توجه میکنه ؟

میدونی من خودم دوست دارم ابراز علاقه رو بشنوم و طرف مقابلم من رو لمس کنه الان که فکر کردم دیدم من سمعی و لمسی هستم برا همین انتظار دارم اونم اینجوری باشه... ولی لامصب حرف نمیزنه که بت سکوته.. 

هر چیم بهش اعتراض میکنم یا میگه چشم درستش میکنم ولی هیچ کاری نمیکنه یا فقط یه لبخند زورکی بهم تحویل میده همه اش ربط میده به مشکلات اقتصادی.. منم میگم بابا همه مردای این مملکت الان تو فشار اقتصادی هستند یعنی همشون مثل کوه یخ هستن تو خونه... کلا شوهر من از اول همینطوری بود همیشه هم علتش رو به یه مشکلی ربط میداد منم قانع میشودم ولی بعد دیدم کلا مدلش اینه ربطیم به مشکلات نداره 

2731
من خیلی احساساتی و رومانتیک هستم بخدا تو خونه اونقد به خودم می رسم که یبار جاریم سر زده اومد خونه فک ...

یه دختر شاد و شیطون بودم الان افسردگی گرفتم قلبم درد میکنه تازه ۲۰ ساله شدم ولی شوهرم من خیلی زیاد رابطه میخواد شوهر منم اصلا نمیگه دوستت دارم اینا باید از رفتارش  بفهمی من دوست دارم بهم بگه دوستت دارم وقتی بیرون میریم نمیزاره دستشو بگیرم 

میدونی شوهر منم دقیقا آقا و مودب هست همجا ازش تعریف میکنن اصلا اهل خیانت نیست سرش بکار و زندگیش هست ...

وای نکنه جفتمونم شوهرامون یه نفره 🤣🤣🤣🤣🤣انگار داری  از شوهر من حرف میزنی

میدونی من خودم دوست دارم ابراز علاقه رو بشنوم و طرف مقابلم من رو لمس کنه الان که فکر کردم دیدم من سم ...

بیشتر آقایون همینطورن کم حرف هستند یک زن در شبانه روز میتونه ۷۲۰۰ کلمه حرف بزنه و بیشتر حرفاش هم تکراریه اما آقایون یک چهارم اینو هم دوست ندارن بزنن در هر صورت میتونی برای به حرف کشیدنش غیر مستقیم اونو به بحث هایی بکشونی که خودش دوست داره در موردش حرف بزنه و تو هم بشین کنارش و به دقت به حرفاش گوش بده بعد خب چی شد ؟ چه جالب ؟ یعنی اینطوری میگی منظورت اینه با اینجور ترفندها میشه کم کم گفتم ها کم کم به حرف بکشونی ولی در ابتدا از علاقمندی های اون شروع کن 

الان آقایون باید بگن دستم بگرفت و پا به پا برد😥😥

والا افسرده شدم عزیزم 5 ساله دارم سعی میکنم یا خودمو تغییر بدم تا با شرایط وقف بدم خودمو یا اونو ولی ...

برای همین افسردگی که میگی اقدام کن 

سعی نکن خودتو  با شرایطو وفق بدی برو پیش روانشناس اون خودش کارو بلده 

منتظر نینی خوشگلمونیم 😍
برای همین افسردگی که میگی اقدام کن  سعی نکن خودتو  با شرایطو وفق بدی برو پیش روانشناس اون ...

قربونت برم روانشناس پول میخواد متاسفانه اونقد ندارم که بتونم جلسات روانشناسی برم

وای نکنه جفتمونم شوهرامون یه نفره 🤣🤣🤣🤣🤣انگار داری  از شوهر من حرف میزنی

الان امروز بهش میگم من به رابطه نیاز دارم میگه امشب که حال ندارم ولش کن ببینم فردا چی میشه!!! 

من دیگه خودمو به بیخیالی زدم مهم نیست دیگه برام

منم یه مدت این کارو. کردم ولی نمیشه بلاخره انسان هست و نیازاش آخه ما چه گناهی کردیم که بخاطر سنتی بودن خانواده طلاق نمیتونم بگیرم اهل خیانت نیستم و اصلا بدم میاد معتقدم حتی علاقه هم در میون نباشه بخاطر اون تعهد محضری که بین دو طرف هست نباید بهم خیانت کنند و اهل خودارضایی هم نیستم از این کار متنفرم... هر چقد هم منطقی باهاش صحبت میکنم هیچ فایده ای نداره... آخرین بار بهش گفتم چرا منو درک نمیکنی من غرورم رو زیر پا گذاشتم راحت دارم نیازمو بهت میگم خوبه برم بهت خیانت کنم دوست داری؟؟؟ حتی  برخلاف میلم اینو بهش گفتم شاید کاری کنه ولی هیچی.... بابا منم جوونم دل دارم خشکلم چرا باید زندگیم اینقد سرد و خالی از احساس باشه