2737
2734
عنوان

به نظر من هر اتفاقی برای هرکسی بیفته فقط و فقط خودش مقصره

| مشاهده متن کامل بحث + 550 بازدید | 51 پست
اتفاقا نقش بی ادبو داشتن ادب ازکه آموختی از بی ادبان😂

دقیقا از این نمونه ها کم ندیدم که فوق العاده بچه های خوب و موفق تربیت کردند و خودشون اصلا ذره ای برای بچه ارزش قایل نبودن

من مخالفم شما تا حالا اتفاقات ناگهانی براتون نیوفتاده اینجوری میگین من دقیقا زندگیم خراب شد سر یه ...

یعنی هیچ هیچ هیچ نقشی نداشتی؟؟؟حتی تعییر هم نمیتونستی بدی شرایط رو؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یعنی هیچ هیچ هیچ نقشی نداشتی؟؟؟حتی تعییر هم نمیتونستی بدی شرایط رو؟؟؟

نه دقیقا از همین زورم میگیره ک نه نقشی تو اتفاق افتادنش داشتم نه هییییچ کاری از دستم برمیاد 

مگر اینکه کلا قید این زندگیو بزنم و همه چیو ول کنم برم

«نِجاتاً مِنكَ يا سَيِّدَ الكَريمَ نِجِّنا وَ خَلِصّنا بِحَقِّ بَسمِ اللهِ الرَّحمنِ الرَّحيم🍃💚  میشه نگام کنی؟😢  راحت شه زندگیم😍  چشم برندار ازم 😩 میپاشه زندگیم 💔 
2731
نه دقیقا از همین زورم میگیره ک نه نقشی تو اتفاق افتادنش داشتم نه هییییچ کاری از دستم برمیاد  م ...

اگه دوست داری بگو شاید من قانع شدم (میخوام کمی باهم معاشدت کنیم دوست داری بگو نمیخوام اذیت بشد)

من یه عمه دارم بیماری اعصاب دارند از اول ازدواج و ۵ تا بچه همسرشون هم دارحمتشون کنه اصلا سرکار نمیرف ...

کاری به موفقیت و اینا ندارم منظورم اینه وقتی کسی پدری داره که خییییلی اذیتش میکنه آیا مقصر خودشه؟خودش که اون پدر و انتخاب نکرده، کرده؟

اومدنت یه معجزه اس خوش اومدی به زندگیم😍
کاری به موفقیت و اینا ندارم منظورم اینه وقتی کسی پدری داره که خییییلی اذیتش میکنه آیا مقصر خودشه؟خود ...

خوب پدرشوهر من خیلی همسرم روو اذیت کرد اما الان به رحمت خدا رفته و تموم شد ایا همسر من نباید زندگی خوبی میداشت ؟؟؟!!!!