2733
2734

حالا میتونیم بگیم 99 درصد خودش مقصره

مثلا اگه تو یه رابطه ای به من ضربه خورد . خودم مقصرم چون بالاخره ادم یه چیزایی حس میکنه و منم حس کردم ولی به خاطر دلم موندم و ضربه خوردم اگه همون موقع از اون رابطه خارج میشدم ضربه ای نمیخوردم

یا مثلا وقتی از خیابون میخوام رد بشم و تصادف میکنم 99 درصدش تقصیر خودمه که حالا یا از پل رد نشدم . یا صبر نکردم کامل خلوت شه یا از جایی که دید نداشته رد شدم . یا تو سیاهیه شب لباس مشکی پوشیدم( اینو به چشم دیدم که طرف لباسش مشکی بود شب بود و پیدا نبود . طرف واقعا ندیدش و زد بهش)

اگه دستمو با چاقو بریدم بی احتیاطیه خودمه

اگه نمیدونم این عقیده منه . نظر شما چیه؟

دعوا نداریما نظراتتونو بگید فقط . قبول دارید اینو یا نه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دقیقا همینطوره جز مرگ و بیماری های غیر قابل پیشگیری همه زندگی ادم نتیجه انتخاب های خودشه

همه از نیسان میترسن من از ریپلای بدون لایک!اگه پست من کمکتون کرد ممنون میشم یه صلوات واسه مامانم بفرستید  
2738

خیلی چیزام از اختیارات انسان خارجه بنظرم مثلا اینکه تو چ خانواده ای ب دنیا بیاد یا قیافش دینش  ویا اینکه با چ آدمایی تو زندگیش برخورد میکنه یا اینکه کی عاشقش میشه کی نمیشه😐

تو هدیه ی خدایی ب من!میشه یه صلوات از ته دل مهمونم کنی؟

دقیقاااااااااا درسته 

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️
2706