2737
2734
عنوان

رفتارشوهرتون وقتی که باردار شدین چقدر فرق کرد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 910 بازدید | 74 پست
خوشبحالت من بعد اینکه زایمان کردم پسرم یماهش بود چون نمیتونستم کار خونه کنم باهام دعوا کرد ک چرا خون ...

اوایل بچه داری خیلی سخته 

ادم به هیچ کاری نمیرسه 

کاش مردا بیشتر درک میکردن

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.
دو ماه بعد عروسی من باردار شدم با اینکه خودم راضی نبودم به اصرار اون بعدش تا الان که ۸ ماهمه همه کار ...

یعنی وقتی اینارو میشنوما دلم میتواد تودمو خفه کنم مگه دختر چشه اخه هی پسر پسر 😕شوهر منم بهم میگفت اگه دختر شد میندازیمش😔😔طفلک دخترا ازوناول بختشون سیاهه

عضو گروه کاهش وزن بامداد خمار❤گروه قرمز❤          قد ۱۷۰         وزن شروع یا بالاترین وزن ۱۰۲    وزن هفته پیش ۹۴.۱     وزن فعلی ۹۳.۱۵۰     هدف ها ۹۲ ۹۰ ۸۵ ۸۰ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اوایل بچه داری خیلی سخته  ادم به هیچ کاری نمیرسه  کاش مردا بیشتر درک میکردن

خداروشکر باهاش صحبت کردن الان بهتر شده دیگه دعوا نمیکنه باهام

عضو گروه کاهش وزن بامداد خمار❤گروه قرمز❤          قد ۱۷۰         وزن شروع یا بالاترین وزن ۱۰۲    وزن هفته پیش ۹۴.۱     وزن فعلی ۹۳.۱۵۰     هدف ها ۹۲ ۹۰ ۸۵ ۸۰ 
الکی، خودش حرف نمیزنه، جاشو جدا کرده و همیشه خدا دعوا داره دیروزم بهم گفت گمشو برو نمیخوامت ...

یاخدا این دیگه کیه حالاخوبه دوتاپسرداره،نه باباالحمدلله من فهمیددختره خوشحال شدبماندکه نازکشیدنو این حرفاتوکارش نیس ولی عاشق بچه اس مخصوصادختر

2728
خداروشکر باهاش صحبت کردن الان بهتر شده دیگه دعوا نمیکنه باهام

خداروشکر عزیزم

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.
راضی به مرگشم فکر کن دوتامونم فوق لیسانسیم

اینم از تحصیل کرده های مملکت😕 مملکت داغونه خواهراینجا دختر هیچ جایی نداره زنو فقط وسیله ای واسه خالی کردن خودشون و بزرگ کردن بچه هاشون البته پسراشون و خرحمالی میبینن اینا همشون پیشرفت کرده ی همونایین ک دختراشونو زنده به گور میکردن

2738

من خونه پدر شوهرم بودمذیعنی بااونها زندگی میکردیم زایمان اولم مامانم پیشم بود شب مامانم ومادر شوهرم پیشم میخوابیدن که وقتی بچه گریه میکنه اگه خواب باشم بیدارم کنن وکمکم کنن بچه را شیر بدم من بیدار میشدم می دیدم هر دو خوابیدن و خرو پف میکنن گفتم عجب کمکهایی دارم صبح به پدر شوهرم گفتم فقط اینها را از اینجا ببر من باید نگهبان اینها باشم 😂😂😂😂

خدایا فرزنذانم را خودت از هر بلایی محافظت بفرما
وقتی باردارشدم گف حق نداری دستتو ب سیا سفیدبزنی هرروز واسم ابمیوه طبیعی میگرفت روزی چن صد تومن خرج خ ...

ترشحات نه تراوشات✌

اگر در تاپیک های مذهبی مخالف نظر من هستی لطفا ریپلای نزن چون نظر من نیست رای و نظر ثقلین هست در مذهب حقهٔ جعفری تفسیر به رای جایی نداره پس شما مخالف ثقلین هستی نه من... امام صادق صلوات الله علیه و آله فرمود دشمنان ما علنی با ما دشمنی ندارن با شیعیان ما دشمن هستن ... اگر دین ندارید آزاده باشید.... برائتی‌ام تا ابد با دشمنان و قاتلین مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها دشمنم. در بود و آتش و دود و میخ آهنین و چهل نامرد و یاسی که باردار بود و پهلویی که شکست خانه ایی که هتک حرمت شد مادرم پشت در  ناله زد وای محسنم شهید شد و آقای من مولای من مادرم فریاد زد وا محمداه وا جعفراه وا حمزتا وا علیا وا مهدیا بله آقا جان مادرم پشت در به دادخواهی شما را صدا زد وقتش شده که بیایی چراغ سر قبر زهرا کجایی بیا به پهلوی مادرت قسم بیا نه مادرمان... حضرت زهرا سلام الله علیها مادر تمام غدیری هاست...داغ صورت نیلی چادر خاکی و پهلوی شکستهٔ مادرم تا ابد تا صف محشر قلبم را آتش می‌زند... داغ یاس مطهره هرگز کهنه نمی‌شود... لعن الله علی قوم الظالمین السلام علیک یا مولانا ایها العزیز یا ابانا یا صاحب العصر و الزمان السلام علیکم و رحمة الله و برکاته حیدر کرار حیدر صفدر اسدالله الغالب حبل الله المتین قسیم جنه و النار امین الله فی الارضه صدیق اکبر فاروق اعظم علی بن ابی طالب صلوات الله علیه و آله امیرالمؤمنین است.تمام حجت مسلمانی من حسین بن علی صلوات الله علیه و آله است خیلی سال است از تفتیش عقاید ادم ها گذشته دست بردارید از این تجسس نکوهیده و مذمت شده...اگر سر عقیده من و امضام بحث میکنی و کامنت میذاری من جواب نمیدم چون الان زمان گلیم خانه بودن است چون به دستور مولام عمل میکنم السُّكوتُ على الأحمَقِ أفضَلُ (مِن) جَوابِهِ. چون به حدیث رئیس مذهب جعفری ایمان دارم خدارا شکر که دشمنان ما را از احمق ها آفرید..

سر خرید وسایلش یه خورده اذیت شدم به خاطر اینکه فکر میکرد همه چی وظیفه بابامه بخره اصلا انگار نه انگار بچه اون بود 

ولی در کل اخلاقش خیلی بهتر از قبل شد و خیلی هوامو داشت هم خودش هم خانوادش

من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد...

ماه های اول کلی دعوا میکردیم دیگه نمیکشیدم حتی دوبار نزدیک بود بزنتم خیلی روزای بدی بود بیشترشم بخاطر زندگی تو خونه مادرشوهره که خیلی عصبی میشدم از کاراش الان دو سه ماهی میشه خیلی بهترشده خیییلی نازمو میخره حتی شده نصف شب گشنه بشم برام یه چیز بیاره بخورم بعدشم کاسه آب کنه بیاره روتخت دستامو بشورم😅.انقد دوس داشت بچه دختربشه ولی بازم وقتی فهمیدپسره فرقی نکرد رفتارش و خیلی دوسش داره و براش شعر میخونه و از رو شکم میبوستش و نازش میکنه .خداکنه همینطور بمونه همیشه .

اگه جدابشیم از مامانش ایناکه دیگه عالی میشه

خدایا شکرت که دعامو مستجاب کردی😍 گر نگهدار من آن است که من میدانم❤شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد💫گل پسرم خوش اومدی به زندگی مامان بابا  
ماه های اول کلی دعوا میکردیم دیگه نمیکشیدم حتی دوبار نزدیک بود بزنتم خیلی روزای بدی بود بیشترشم بخاط ...

اینا به خاطر زندگی مشترکه خیییلی تاثیر داره 

من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد...
اینا به خاطر زندگی مشترکه خیییلی تاثیر داره 

آره خودمم متوجه شدم.یعنی میتونم بگم ۹۵درصد دعواهامون بخاطر همین موضوعه .ان شاءالله بعد زایمانم جدا بشیم راحت شم

خدایا شکرت که دعامو مستجاب کردی😍 گر نگهدار من آن است که من میدانم❤شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد💫گل پسرم خوش اومدی به زندگی مامان بابا  

همه کارارو خودش میکرد حتی غذا درست کردن کم برام نزاشته الانم ذنیا اومده دخترم بازم کمک میکنه کمتر شده ولی باز کمک حالمه دخترمو نگه میداره من به کارا برسم 

⁦♥️⁩سایه ات از سر ما کم نشود حضرت یار ⁦♥️⁩خوشبخت خوشبختم ،😍⁦❣️⁩سوالی درمورد سگ و گربه و هرسوالی که درمورد حیوانات داشتید در خدمتم 😊 ⁦❤️⁩کاربر جدید نیستم بچه خوبی هم هستم 🤨 ولی با یه حرف ترکیدم⁦🤦🏻‍♀️⁩ روزی که ازم تاپیک فعالیت نبود بدونید الفاتحه واسه شادی روحم فاتحه بفرستید 😬😍
2706