2737
2734
عنوان

رفتارشوهرتون وقتی که باردار شدین چقدر فرق کرد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 910 بازدید | 74 پست
اینم از تحصیل کرده های مملکت😕 مملکت داغونه خواهراینجا دختر هیچ جایی نداره زنو فقط وسیله ای واسه خال ...

همسرم دو ماه بعد عروسی که بارداری شدم دست بهم نزد میگف برا بچه بده گر چه قبلشم همین بود با اینکه من تو دوران نامزدی رابطه نداشتم فکر کردم بعد عروسی چی میکنه دیدم اقا کلا سرده کاش منه خر حامله نمیشدم اوننننم فقط با یه بار اقدام کردن

آره خودمم متوجه شدم.یعنی میتونم بگم ۹۵درصد دعواهامون بخاطر همین موضوعه .ان شاءالله بعد زایمانم جدا ب ...

من دو سال طبقه بالا خونه مادرشوهرم بودم بدترین روزای زندگیم رو تجربه کردم

از اونجا که بلند شدیم کم کم شوهرم شد اصلا یه آدم دیگه خیییییلی خوب شد فوق العاده

من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد...
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

همسر من که فرقی نکرده. تازه الان کارش بیشترم شده کمتر میبینمش. تازه اونروز نشسته بود گفت گوشیم رو میاری؟ پاشدم بهش دادم اما یهو خودش خجالت کشید اومد تو بغلم قایم شد گفت ببخشید حواسم نبود!! 

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم

روزای بدی بودن برام شوهرم که اصلا یه بارنشد بگه کارنکن خودتواذیت نکن وفلان که هیچ ماههای اخرهم سربیمارستان دعواهایی داشتیم که هیچوقت یادم نمیره خیلی عذابم داد

خدایا شکرت که تورودارم ...

شوهر من که اصلا براش مهم نیست باردارم هم سر اولی منو چند بار زد هم دومی منو میزنه اصلا بهم‌ نمیگه تو چیزی میخوای نمیخوای ولی جاریم‌که باردار بود همش به داداشش میگفت حواست به زنت باشه

2740
همسرم دو ماه بعد عروسی که بارداری شدم دست بهم نزد میگف برا بچه بده گر چه قبلشم همین بود با اینکه من ...

نگو اینجوری همینجا یه عالمه آدم هستن که حاضرن همه زندگیشونو بدن که خدا فقط یه بچه بهشون بده

من دو سال طبقه بالا خونه مادرشوهرم بودم بدترین روزای زندگیم رو تجربه کردم از اونجا که بلند شدیم کم ...

حالا شماخونتون جدابود ماتویه خونه هستیم 

خدایا شکرت که دعامو مستجاب کردی😍 گر نگهدار من آن است که من میدانم❤شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد💫گل پسرم خوش اومدی به زندگی مامان بابا  
همسرم دو ماه بعد عروسی که بارداری شدم دست بهم نزد میگف برا بچه بده گر چه قبلشم همین بود با اینکه من ...

الهی ☹️چی میکشی خواهر مرد سرد خیلی بده شوهر من تا ۴ ۵ روز قبل زایمانمم کارشو انجام داد وقتیمک نامزد بودیم قبل عقد کارو تموم کرد حتی نذاشت عقد کنیم 

عضو گروه کاهش وزن بامداد خمار❤گروه قرمز❤          قد ۱۷۰         وزن شروع یا بالاترین وزن ۱۰۲    وزن هفته پیش ۹۴.۱     وزن فعلی ۹۳.۱۵۰     هدف ها ۹۲ ۹۰ ۸۵ ۸۰ 
حالا شماخونتون جدابود ماتویه خونه هستیم 

خونه مادرشوهر هر جایی اش که باشی فرقی نمیکنه کلا سرشون تو زندگیته خیلی سخته هرجوری که میتونی جدا شو

همسر من که فرقی نکرده. تازه الان کارش بیشترم شده کمتر میبینمش. تازه اونروز نشسته بود گفت گوشیم رو می ...

اووو تازه تو اولاشی که .من تاالان نهاردرست میکنم جلو خودش و مامان باباش سفره پهن میکنم لباس میشورم

خدایا شکرت که دعامو مستجاب کردی😍 گر نگهدار من آن است که من میدانم❤شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد💫گل پسرم خوش اومدی به زندگی مامان بابا  
2706