2733
2739
عنوان

بارداری با اسپرم ضعیف؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1373 بازدید | 41 پست
آی یو آی درصد دوقلوییش خیلی کمه چون اسپرم ضعیف باشه کلا نمیشه یا بشع هم که داستان داره شیره و ارده و ...

ولی من قبلا iuiکردم دوقلو شد دوتا پسر کیسه جدابود اما ۴ ماهه افتاد،بعد اونم دوباره باردار شدم اونم ۶ ماهگی افتاداین یکی هم دختربود😭الانم که دکتر میگه اسپرم شوهرت داغونه باردار نمیشی،ارده و عسل و خرما بهش دادم،میل جنسی شم خیلی کمه ماهی یه باز به زور،اوایل عروسیمون زیادبود

تا توانی دلی بدست اور که دل شکستن هنرنمی باشد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ولی من قبلا iuiکردم دوقلو شد دوتا پسر کیسه جدابود اما ۴ ماهه افتاد،بعد اونم دوباره باردار شدم اونم ۶ ...

خب میلش کمه حتما گرمی بده واقعا با آی یو آی دوقلو شد؟ بعد همون بار اولم گرفت؟ 

عزیزم چی به شوهرت میدی بخوره

گرمیجات دادم خورده،دارو هم فرتیل، آسپریژن، سلن پلاس النکارتین،فولیک اسید دادن بهش

2728
خب میلش کمه حتما گرمی بده واقعا با آی یو آی دوقلو شد؟ بعد همون بار اولم گرفت؟ 

بله باراول iuiکردم گرفت ودوقلو شد دوتا پسر کیسه شون هم جدا بود اماچه فایده ۴ ماهگی افتاد،قل اول ۱۸ هفته قل دوم ۱۶ هفته،باخونریزی شدید سقط شد،بعدم ساکشن شدم

گرمیجات دادم خورده،دارو هم فرتیل، آسپریژن، سلن پلاس النکارتین،فولیک اسید دادن بهش

بفرست طب سنتی، حجامت میکنش حجامت عمومی و پشت کمر، چند مدل نون بهش میده و یه سری پرهیز غذایی

در کنارش عرق خارخاسک، آفرودیت و خرنوب و زینک هم بهش بده

وقتی خدا یه مشکلی به آدم میده باید با توکل به خودش سعی کنی حلش کنی، ان شاالله خدا جواب تلاشت رو میده

بله باراول iuiکردم گرفت ودوقلو شد دوتا پسر کیسه شون هم جدا بود اماچه فایده ۴ ماهگی افتاد،قل اول ۱۸ ه ...

آخی عزیزم 🤧😭خدا انشالله به من و شما و بقیه که نی نی میخوان یه نی نی خوشگل و تپل بده 

آخی عزیزم 🤧😭خدا انشالله به من و شما و بقیه که نی نی میخوان یه نی نی خوشگل و تپل بده 

ممنون گلم🌹خیلی التماس دعا دارم،خیلی خسته شدم

2738
بفرست طب سنتی، حجامت میکنش حجامت عمومی و پشت کمر، چند مدل نون بهش میده و یه سری پرهیز غذایی در کنار ...

اره میخوام بفرستمش طب سنتی ، توکل به خدا،التماس دعا عزیز، خیلی بچه دوست دارم اما نمیشه همش

انشاالله شماهم صاحب فرزندان سالم وصالح بشی عزیزم

منم مثل خودتم، دیشب کلی گریه کردم

الهی عزیزم، شما چندتا سقط چندهفته داشتی؟خیلی سخته به یه چیز دل ببندی بعد ازدست بدی کاملا درکت میکنم،

من از آی وی اف یه پسره ۵ ساله دارم، شوهرم اسپرماش ضعیف بود ولی الان خدا لطف کرده و طبیعی دوباره باردارم ۵ ساله جلوگیری نداشتم اصلا فکرشم نمیکردیم باردار بشم 

دِلِ مَن هَر چِه غَلَط بود فَراوان کَردی
من از آی وی اف یه پسره ۵ ساله دارم، شوهرم اسپرماش ضعیف بود ولی الان خدا لطف کرده و طبیعی دوباره بارد ...

عزیزم خدا نگه داره فرزندتون رو،اسپرمش حرکتش صفربود که ivfکردی؟موروفولوژیش چندبود؟

برا منم دعا کن خیلی خسته شدم ازسقط و زودرس ، الانم که شوهرم ضعیفه

2706