2737
2734
عنوان

بارداری با اسپرم ضعیف؟

1371 بازدید | 41 پست

سلام خانوما،کیا با تحرک صفر اسپرم و مورفولوژی یک ، شوهرشون باردارشدن؟من این ماه اقدام کردم ولی دکترم گفت بعید میدونم با این اوضاع شوهرت باردار بشی،گفت ازمایش اسپرمش افتضاحه😭من قبلا یک سقط دوقلو ۴ ماهه و یک زایمان زودرس ۶ ماهه هم داشتم،بچه ندارم،چرا خدا نمیخواد بهمون بچه بده😭

تا توانی دلی بدست اور که دل شکستن هنرنمی باشد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم اسپرم سازنده ی جنینه حتمن درمان کنید 

منم همسرم اسپرمش افتضاح بود ۶ درصد بود قرص خورد ۲۰ درصد شد الان آی یو ای کردم

الان شما ب فکره حاملگی نباش چون نمیشی درمانش کن بعدن 

دیگ چیزی نمونده ک‌بغل بگیرمت دی ماه زمینی میشی رویایه بچگیام تعبیر شد منو بابا مرتضی بی صبرانه منتظرتیم رادمان مامان ❤️

دکترم گفت ازمایش شوهرت خوب نیست بیا ivf, منم دوست ندارمivfکنم چون می ترسم چندقلو بشه بیفته،قبلا دوقلو شد و ۴ماهه افتاد،بعدشم یه ۶ ماهه زودرس شدم

عزیزم اسپرم سازنده ی جنینه حتمن درمان کنید  منم همسرم اسپرمش افتضاح بود ۶ درصد بود قرص خورد ۲۰ ...

پس این ماه باردارنمیشم،الان داره فرتیل میخوره روزی دوتا،آسپریژن دکتر قبلیش داد،اون نخورد

2738
چراگفت میترسم چندقلو بشه،چون قبلا دوقلو ۴ ماهه افتاده

آی یو آی درصد دوقلوییش خیلی کمه چون اسپرم ضعیف باشه کلا نمیشه یا بشع هم که داستان داره شیره و ارده و خرما و فلفل حتما به شوهرت بده عزیزم کلا چیزای گرم و مقوی

چراگفت میترسم چندقلو بشه،چون قبلا دوقلو ۴ ماهه افتاده

عزیزم امتحان کن شاید این بار نیفتاد نی نیت انشاالله☺️همه جا امید هس☺️تا جایی ک میتونی همه راه ها رو امتحان کن تا باردار شی☺️

فعلا حالم خیلی خوب خرابه💔🥀
عزیزم انشاالله خدا بت بچه میده نگران نباش😕به شوهرت زینک پلاس خرما گرمی بده😕

ممنون گلم، خرما زیاد میخوره،اما زینک بهش ندادن،بهش سلن پلاس و النکارتین و...دادن

عزیزم امتحان کن شاید این بار بیفتاد نی نیت انشاالله☺️همه جا امید هس☺️تا جایی ک میتونی همه راه ها رو ...

اخه سقط و زودرس خیلی سخته ، خیلی اذیت شدم،مخصوصا سراون دوقلو خیلی اذیت شدم خونریزی شدید کردم کورتاژشدم بهم ۲کیسه خون زدن بعدش تب کردم و ورم ، خیلی حالم بدشد،از دوقلویی میترسم خیلی، چرا خدا با ما اینجور میکنه اخه،خیلی خسته شدم😭

اخه سقط و زودرس خیلی سخته ، خیلی اذیت شدم،مخصوصا سراون دوقلو خیلی اذیت شدم خونریزی شدید کردم کورتاژش ...

عزیزم انشالله زودتر باردار شی به راحتی دوران بارداری طی کنی و به راحتی زایمان 😋😘

فعلا حالم خیلی خوب خرابه💔🥀
2706