2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من بدم میاد میان خاستگاریم 

من چند وقتیه ک یکی از پسرای فامیل بابام رو دوست ولی نمیدونم اونم منو دوس داره یان؟😔

اما اگه بیاد خاستگاری مامانم قبول میکنه

اعتقاداتت را برای خودت نگهدار و انسانیت را به تمام دنیا نشان بده!
2731

والا خواهدمن بافامیل ازدواج کرد بدبخت شد. منم با غریبه ازدواج کردم اینقدر حال زندگیم خوبه که حد نداره... ب مامانت بگو ازفامیل فرار کنه که اگه اختلاف خدایی نکرده درست بشه ،اول ازهمه که صدتا فضول پیدا میشنو نظر میدن . دومن چون روتون توهم بازه خیلی پررو حرف میزنن ... برا عروس فامیل هم هیشکی سنگ تموم نمیزاره

فامیل پدریم اصلا خوب نیستن ولی مادری خیلی خوبن از همه لحاظ ما عین دخترشونیم بابام دیگه نزدیک بود ابجیم رو بده به عمم که خالم اومد خواستگاری خواهرم و تمام😄😂الان همه راضی و خوشحال و من یه خواهرزاده قند عسل دارم😍

خدایا شکرت ❤
اره بابا ازدواج فامیلی اصلا خوب نیس خیلی پشیمونم کاش زبونم لال میشد بله رو نمیدادم  الان ک جدا ...

اره دقیقا بدیه ازدواج فامیلی همینه که اگه اون دونفر جداشن. دو خانواده هم باهم قهر میکنن

2740
اینستا نداریش؟

شمارشو دارم واتساپ داره...ولی اون شماره ی منو نداره...و اینکه خیلی سر ب زیر و خجالتیه باید بگم حامد تو سریال پدر...حالا من با این چیکار کنم بخدا خسته شدم😭😭😭😭😭😭😭

اعتقاداتت را برای خودت نگهدار و انسانیت را به تمام دنیا نشان بده!
2706