2726

بخدا روانیم کرده روانییییییییم . قصدشم اینه به فامیلای خودش بله بدم فامیلای بابامو میگه اسکلن😐

همشون تا دیپلم درس خوندن فامیلاش یا تا کلاس پنجم 

بعد پولدارم نیستن فقط باباهاشون پشتشونن 

واقعا چی بگم بفهمه همه غریبه ها ادمو بدبخت نمیکنن (مامانم خیلی غیر عادیه اخلاقشم افتضاحه)

آیدا هستم  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

والا با این فامیل کلا بدبخت میشی اگه شوهر کنی😂

تورو حضرت عباس لایک‌نکن😐💔دوستان ما چند تا کاربر هستیم که این اکانت رو زدیم برای تاپیک هامون که توی اکانت اصلی نپرسیم گفتم در جریان باشید 

تموم مادران ایرانی خانکاده شوهرشون رو اسکل میدونن پس ان یه بلای طبیعیه😒😳🙄😂

حال من خوب است و چه آرامشی ‌ست در آغوش تنهایی دیگر از هیچ نداشتن‌ها نمی‌ترسم حالا چه کسی‌ می‌‌تواند از من بگیردچیزهایی‌ را که ندارم...

😂😂😂

شلوارپلنگی🐅 اراذل و گنگسترِ شهر آمل و حومه🤣🥸🍻خب لامصب من اگ پروفمو عوض کنم ک اینجا دیگ کسی منو نمیشناسه ک🤣😒🤌🏽 والا بخدا...اصاب نداشته ی منو نداشته تر میکنن با این کاراشون                     وَ بنازم کاربری را که همه او را با پروفایلش میشناسند:)

بهش بگو مامان تو الگوی منی چون با خاندان بابام وصلت کردی منم باید همینکارو بکنم و فقط با خاندان بابام وصلت میکنم

خودش پشیمون میشه

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
2706