2737
2734
عنوان

بچه ها بیاید قضاوت با شما حق با خالمه یا زن پسر خالم

| مشاهده متن کامل بحث + 1694 بازدید | 122 پست
واقعا زندگی پسر خاله تون به من و بقیه کاربرا و حتی خودتون مربوط نیست.مخصوصا اینکه چرا بچه ی دوم رو آ ...

ببین یه بخوره این آدم با قبول کردن تمامی این شرایط وارد این زندگی شد 

عاشق. دل خسته 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم اگه فامیلای شوهرم واسم لباس دست دو بفرستن هرچقدرم ندار باشم واقعا ناراحت میشم جرمیدم میریزم جلوشون .اینکه خود طرف خواسته باشه فرق میکنه مثلا من یه خواهرشوهر دارم پسرش یه سال کوچیکتر از پسرمنم خودش مثلا میگه لباس پارسال پسرت اگه کوچیک شده بده به من .منم میگردم سالم ترین هاشونو میدم بهش

انشالله۱۴44/4/4 این جمع همه سالمندان😂😂😂😂
عزیزم روز عشق عاشقی کور بود خودش قبول مرد خاله من همه این مسائل رو پیش بینی نی کرد 

کور؟؟ 🥴🥴🥴

کلا یه قوم ریختید سر یه بدبخت اونم با این طرز صحبت کردن تون ادامه بدی لابد توقع دارید خونه تونم براتون گردگیری کنه

اخه ب خواهر و مادر طرف ربطی نداره ک عروس چطور زندگی کنه..حالا اونا ی طرف دختر خاله ی شوهر رو کجای دلش بزاره🥴🥴🥴

شماها تحصیلکرده اید و دکترا دارید مثلا؟؟؟ مظمئنی؟؟؟

2731
تازشم چرا فکر میکنین بچه دومشو برای ای اورده ک جاش محکم شه؟ مگ پسرخالت داشت مینداختش بیرون؟ دوس داشت ...

بله عزیزم پسر خالم می خواست بفرستش خونه باباش ساعت ۱۲:۳۹شب زن حامله رو از خونه انداخت بیرون 

عاشق. دل خسته 
شوهرش که میگه من این رو طلاقش میدم این زندگی رو خالن نگه داشته بی تعارف  بعد یه سوال تو. حاضری ...

اره بگو طلاقش بده حتما

بنده خدا بره یجایی طمع زندگی رو بچشه

🌹🌹🌹به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت...غصه هم میگذرد🌹🌹🌹
کور؟؟ 🥴🥴🥴 کلا یه قوم ریختید سر یه بدبخت اونم با این طرز صحبت کردن تون ادامه بدی لابد توقع دارید ...

عزیزم اول بگم من دیدگاه شخصی اینجا میگم حتی از دختر سر قضیه لباس ها دفاعم کردم اما خب تو ببین وقتی یه شرایطی رو می پذیری یعنی قبول کردی دیگه 

عاشق. دل خسته 
2740
بله عزیزم پسر خالم می خواست بفرستش خونه باباش ساعت ۱۲:۳۹شب زن حامله رو از خونه انداخت بیرون  

شما چقد دقیقی رو زندگی پسر خاله ت! ساعت 12.39!!😨

🌹🌹🌹به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت...غصه هم میگذرد🌹🌹🌹

با حضررررت عباس

دیگه اونی ک دوازده شب بخواد زنشو از خوته بیرون کنه کلا بویی از انسانیت هم نبرده

اره بگو طلاقش بده حتما  بنده خدا بره یجایی طمع زندگی رو بچشه

اون سری اومد پیش مامان من یه ساعت گریه کرد گفت من رو طلاق ندید من ابرو دارم مامانم باز رفت اون ها رو راضی کرد ولی اوضاعشون هر روز بدتر از دیروز 

عاشق. دل خسته 
ببین یه بخوره این آدم با قبول کردن تمامی این شرایط وارد این زندگی شد 

ربطی نداره.مگه پدر مادرای ما از صفر شروع نکردن؟الآن تو همون وضعیت صفر موندن؟

به هر حال به مرور زمان آدم پس انداز می کنه و شرایطش خوب میشه

خواهرانه بهت بگم اگه یه روز مادرشوهرم یا دخترخاله شوهرم این طوری تو زندگیم دخالت کنن،جنگ جهانی چهارم رو خودم شروع می کنم.چون واقعا زندگی شخصی من به اونا مربوط نیست.طفلی اون عروس که بعد از 7 سال زندگی مشترک،باید برای خرید کاپشن باید از مادرشوهر و بقیه ی اقوام شوهر اجازه بگیره

به کوری کلاس های عرفان حلقه میگم : بسم الله الرحمن الرحیم                               این چه عرفانی هست که محمدعلی طاهری که بنیانگذار فرقه هست نفهمیده دارن ازش فیلم میگیرن؟😆😆😆😆اصولا اونایی که به درجات بالای عرفان می رسن دیده بصیرت پیدا می کنن و از اطرافشون آگاه میشن.این کلیپ رو هم ببینید در مورد همین گروه شیطان پرستی هست:              https://www.aparat.com/v/aLKx2
2706