2737
2734
عنوان

بچه ها بیاید قضاوت با شما حق با خالمه یا زن پسر خالم

| مشاهده متن کامل بحث + 1694 بازدید | 122 پست

حق با عروسه شوهرش وظیفه داره کار کنه زن و بچشو تامین کنه نه اینکه کهنه های دیگرانو بپوشونه به بچه هاش چیز خارج از عرفی هم.نمیخواد حداقل های یه زندگی رو میخواد همه که مدرک دکترا ندارن ولی زندگیشونو میچرخونن

🌹🌹🌹به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت...غصه هم میگذرد🌹🌹🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حق با عروس خالته اخه یه کافشن دیگه چیه ک خالت گیرداده بعدشم منم باشم بهم لباس کس دیگ رو بدن ناراحت م ...

این رو والا خودمم تا حدودی قبول دارم البته ایران اینجوریه تو اروپا شکیبا هم باشی لباس بزرگه رو تن کوچیکه می کنی 

عاشق. دل خسته 
حق با عروسه شوهرش وظیفه داره کار کنه زن و بچشو تامین کنه نه اینکه کهنه های دیگرانو بپوشونه به بچه ها ...

ببین منظور رو بد گرفتین این نه اینکه لباس نداشته باشه بعدم می تونسته محترمانه تر بگه نمی خواهد 

عاشق. دل خسته 
2731
این رو والا خودمم تا حدودی قبول دارم البته ایران اینجوریه تو اروپا شکیبا هم باشی لباس بزرگه رو تن کو ...

حالا نوبت عروس خاله شدی شما اروپایی فک میکنی؟؟؟

شما لباس دست دوم بگیر خودت بپوش

خالم درد و دل کرد منم خواستم نظرات رو بدونم قضاوت نمی کنم 

پسر خالت الان وظیفشه برا اون خونه جدا بگیره 

حالا چند سال پیش چطور بود مال گذشتش

در ضمن هیچ کس چه شما چه خالتون حق نداشت لباس های استفاده شده بقیه رو ببره بده بهش بگه استفاده کن 

هر کس شخصیتی داره غروری داره حتی اگه فقیر ترین آدم رو زمین باشه بدون درخواست خودش نباید بهش میدادین 

اونم خوب کاری کرده گزاشته آشغالی 

میخواد کاپشن بگیره یا پالتو هم به خودش و شوهرش مربوطه 

حق با عروسه شوهرش وظیفه داره کار کنه زن و بچشو تامین کنه نه اینکه کهنه های دیگرانو بپوشونه به بچه ها ...

عزیزم روز عشق عاشقی کور بود خودش قبول مرد خاله من همه این مسائل رو پیش بینی نی کرد 

عاشق. دل خسته 
اخه ببین این آدم شرایط پسر خاله من رو دید و بعد وارد این زندگی شد 

منم شرایط شوهرمو دیدم خوب نبود ولی الان میبینم واقعا باید براش اهمیت داشته باشه خواسته من شمام تو زندگی شون نیستی عزیزم خالت اومده یچی گفته چرا قضاوت میکنی اونه زن و شوهرن زندگی خودشونو دارن

مامانِ🤰آوینا🤱😍لحظه موعود👈۱فروردین۱۴۰۰😍🤎
2738
اخه ببین این آدم شرایط پسر خاله من رو دید و بعد وارد این زندگی شد  

قرار نیست تا اخرعمرش مثل روز اولش باشه یه تکونی به خودش بده دیگه 

برا بچه دار شدن هم باید میومد از شما و مادرشوهرش اجازه میگرفت؟! عجبا

اره دیگه 

واقعا زندگی پسر خاله تون به من و بقیه کاربرا و حتی خودتون مربوط نیست.مخصوصا اینکه چرا بچه ی دوم رو آورده.حتی خاله تون هم زیادی دارن دخالت می کنن.به هر حال هر کسی تو زندگیش یه سری توقعات از همسرش داره مثل همون عروس.حتی اینکه مدرک تحصیلی عروستون پایین هست هم به مادرشوهرش هیچ ربطی نداره و شوهرش با همین وضع پسندیدتش.لزومی هم نداره خاله شما بیاد جیک و پوک زندگی اونا رو پیش بقیه تعریف کنه و حتی بگه وقتی قسط می دن چقدر از حقوقشون می مونه.

به کوری کلاس های عرفان حلقه میگم : بسم الله الرحمن الرحیم                               این چه عرفانی هست که محمدعلی طاهری که بنیانگذار فرقه هست نفهمیده دارن ازش فیلم میگیرن؟😆😆😆😆اصولا اونایی که به درجات بالای عرفان می رسن دیده بصیرت پیدا می کنن و از اطرافشون آگاه میشن.این کلیپ رو هم ببینید در مورد همین گروه شیطان پرستی هست:              https://www.aparat.com/v/aLKx2

خب طفلک شاید حق داره از خونه مادرشوهرش میخا بره حای دیگ در ضمن کسیو ندیدم بشینه خونه مادر شوهرش اجاره بده اگ خالت ب فکر زندگی پسرش بذاره خونه ای ک الان توش نشستن بده اجاره پولشو ببره حای دیگ خونه بگیره

پسر خالت الان وظیفشه برا اون خونه جدا بگیره  حالا چند سال پیش چطور بود مال گذشتش در ضمن هی ...

شوهرش که میگه من این رو طلاقش میدم این زندگی رو خالن نگه داشته بی تعارف 

بعد یه سوال تو. حاضری برای خود خواهی خودت زندگی یه بچه دیگه رو نابود کنی 

عاشق. دل خسته 
ببین منظور رو بد گرفتین این نه اینکه لباس نداشته باشه بعدم می تونسته محترمانه تر بگه نمی خواهد 

به بچه منم کسی لباس کهنه بچشو بده جلو در اتیشش میزنم وقتیکه باباش سالمه و راست راست راه میره

تازشم چرا فکر میکنین بچه دومشو برای ای اورده ک جاش محکم شه؟ مگ پسرخالت داشت مینداختش بیرون؟ دوس داشتن اوردن بعد خالتون نشسته میگ بچه دوم اورده جاش محکم شه.

یه زن اگ توزندگیش مشکل داشته باشه هیچ وقت بچه نمیاره .

بعدشم اول میگین طبقه پایین خالم اینا نشسته بدون اجاره و بقیه ی بچه های خالت روپای خودشونن بعد اخرش نوشتی حالاگیر داده میگ بریم یه جای دیگ اجاره کنیم😕

2706