2410
2553

آقا سلام پسر خاله من ۷سال پیش عاشق شد و ازدواج کرد کار داداشش براش تو ارگان دولتی ردیف کرد و طبقه پایین خالم اینا نشستن هفت ساله نشستن یه قرون اجاره ندادن بقیه بچه ها خالم ماشالله رو پای خودشون هستن 

آقا این دختر قبل ازدواج زنگ میزد خالم می گفت حقوق پسر من کمه دختر می گفت من با نون خشکش می سازم و .....

حالا الان خانوم رفته دو تا بچه آورده یکی منطقی بود و لازم ولی بخاطر اختلافاتی که با پسر خالم داشت پ برای صفت کردن جاش بچه دوم رو تحمیل کرد در حالی که پسر خالم نمی خواست رو بچه رو الان فشار آورده میگه برو خونه اجاره کن پسر خاله من قسط ها رو میده کلا دو میلیون می مونه که تو تهران هیچ حالا آنقدر این دختر بی فکر میگه خونه اجاره کن به خالم گفته می خواهم برم براش کافشن بخرم کافشنش زشته خاله ام گفته میل خودت عزیزم ولی اوضاع مالی تون بهتون اجازه میده دختر گفته خب چی کار کنیم واجب دیگه 

در حال که مال پارسالش هست اون سری ما لباس نوع های خواهر زادم مونده بود خالم گفت این بچه پول نداره این لباس ها نوع بدین ما ما هم دادیم خانوم لباس ها رو گذاشته دم در اشغالی برده لباس ها واقعا تمیز و نوع بود .

برگشته به خالم کفته پسرت بی عرضه هست مگرنه چرا دختر خالش (که من باشم ) آب تو دلش تکون نمی خوره یا خواهراش 

خالم هم عصبانی شده گفته بچه خواهر من مدرک دکتری داره و مدیر و دختر من ده سال درس خونده و رو پای خودش وایستاده خودت که دیپلم زوری داری رو با کی مقایسه می کنی بعدشم مگه خودت نگفتی با نون خشک پسرم می سازی 

قبول دارم خالم می تونسته محترمانه تر بگه ولی خب این بنده خدا هم خیلی رفتار هاش غلط 

عاشق. دل خسته 

اولش اصلا به شما مربوط نیست..

صلاح مملکت خویش خسروان دانند 

تورو حضرت عباس لایک‌نکن😐💔دوستان ما چند تا کاربر هستیم که این اکانت رو زدیم برای تاپیک هامون که توی اکانت اصلی نپرسیم گفتم در جریان باشید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خالم درد و دل کرد منم خواستم نظرات رو بدونم قضاوت نمی کنم 

شما هم داری با ما درد و دل می کنی😆😆😆😆😆😆😆😆😆

به کوری کلاس های عرفان حلقه میگم : بسم الله الرحمن الرحیم                               این چه عرفانی هست که محمدعلی طاهری که بنیانگذار فرقه هست نفهمیده دارن ازش فیلم میگیرن؟😆😆😆😆اصولا اونایی که به درجات بالای عرفان می رسن دیده بصیرت پیدا می کنن و از اطرافشون آگاه میشن.این کلیپ رو هم ببینید در مورد همین گروه شیطان پرستی هست:              https://www.aparat.com/v/aLKx2
2456

100%حق با زنشه به شدت دخالت میکنن خانواده شوهر این 2 2تا ها رد همه زنو شوهرا میکنن ببینین چقدر شدت دخالت زیاده که به دختر خاله پسر هم رسیده که اومده تاپیک زده😐به شما چه ربطی داره بچه دوم رو چرا اورده

2714

عزیزم کاپشن درسته و لباس نو

اون بنده خدا. هم حق داره خالتون یکم دخالت و نیش زبونشون. رو کمتر کنن زن و. شوهر یه جوری با هم کنار میان دیگه بنده خدا. تا اخر عمر که نگفته راضیم نون. خشک بخورم!!!

همه از نیسان میترسن من از ریپلای بدون لایک!اگه پست من کمکتون کرد ممنون میشم یه صلوات واسه مامانم بفرستید  
2706