2737
2734
عنوان

شایدم حق با شوهرمه... 😔

825 بازدید | 52 پست

امروز تو دعوا به شوهرم گفتم ایشالا بمیری تا من از دستت راحت شم. 

اونم گفت ایشالا خودت بمیری که یه دنیایی از دستت راحت شن. 

گفتم مجبور به تحملم نیستی من براحتی میرم تو راحت باشی. 

گف کجا میخوای بری؟ تو هرجا بری خراب میکنی، میخوای بری زندگی باباتم خراب کنی؟ 

شایدم حق با اونه... 😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

مگه چکار میکنی که اینو گفته آخه؟

هروقت بعدگناه...!  خدا اونقدر زنده نگهت داشت...  که وضو بگیری... وایستی جلوش نماز بخونی... یعنی پَذیرُفتَتِت...                                                                خدا از تو ناامید نیست...      🌏 KARMA 🌏 درود به مردم شریف ایران... بچه ها نخندینا...به مامان چیزی نگو ...بارون اومدویادم داد...آبان ۹۸_ ۱۷۶ ✈
2738

تو دعوا حلوا خیرات نمیکنن گلم عصبانی بوده توام حرف خوبی نزدی به دل نگیر

خوب خوب باید به اطلاع همگی برسونم این کاربری دست دو نفره یکی ک من باشم عزیزدلتون😎 یکی ام خواهرم ک به علت تعلیق شدن های فراوان و نداشتن شماره کاربری با من شریک شده 
خواهرش هرچی از دهنش درومده بمن گفته میگه چرا باهاشون قهر کردی.  درکل همیشه این حرفو میزنه بهم

چرا خواهرش اون حرفا رو زده

لطفا برای خوشبختیم و رسیدن به اهدافم یه صلوات بفرست دوست خوبم❤️🥀
دلیل این حرفاش چیه حتما بش حق میدی که میگی حق داره 

اره از صبح فکر میکنم شایدم راست میگه... 

من چرا باید زندگیم اینهمه مشکل داشته باشه. 

با خواهرشوهرم دعوام شد. 

با شریکم که دخترخاله شوهرمه دعوام شد. 

با مامانم بعد 6سال اشتی کرده بودم باز رفتم دیدنش نتونستم جلوی زبونمو بگیرم و به خواهرام گفتم مامان از وقتی ما بچه بودیم دوس پسر داشت و باز مامانم باهام قهر کرد. خب نباید اونم میگفتم. دوس پسر داشته که داشته، همه زندگی بابامو برده که برده... به من چه

2706