2733
2734
عنوان

شایدم حق با شوهرمه... 😔

| مشاهده متن کامل بحث + 825 بازدید | 52 پست
نه اتفاقا حاضرم هرکاری کنم ولی تنهایی مطلق بهم بدن

خوب پس برو طلاق بگیر! الان شوهرت عاشقته با این حرفایی که بش زدی؟!

شاید هم افسردگی داری.چون هیچ کس تنهایی رو دوست نداره. برو مشاوره. اگه افسردگی باشه باید حتما درمانش کنی. وگرنه روحت رو نابود میکنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زندگی سختی داشته .کل خانواده اش متلاشی شدن.سرکوفت طلاق خانواده اش رو میخوره اره این مسائل آدم رو از ...

یه سری چیزا دست ادم نیست. اما این چیزا باعث بدرفتاری با بقیه بشه رسما خود زنیه. به هر حال ایشون باید این شرایط رو مدیریت کنه نه اینکه با بد رفتاری با بقیه بدترش کنه

2728
کلا ادم داغونی هستی استارتر.... حتی اگه مامانت برات هم اونا رو تعریف کرده تو رو محرم دونسته. هر چه ق ...

چقد زبونت تلخه عزیزم..یکم ارومتر هم میشه گوشزد کرد

خدایا ۹ سال شدا😢 ۹سال دعا نذر ختم چرا جوابمو نمیدی  این دنیات ی بچه بهم‌ بدهکاره یادت باشه
عزیزم گاهی نمیشه به کسی که سرما خورده بگی سرفه نکن خوب روح هم همینطوره

نه میدونی من واقعا با کسی بدرفتاری نکردم... 

من بعد از 6سال کلی گل و شیرینی و هدیه برداشتم بردم خونه ی مامانم... مامانم دختر اولم رو وقتی 6ماهش بود دیده بود، دختر دومم رو اصلا ندیده بود. ولی حتی یه گلسر هم براشون نخریده بود. 

اصلا به اصرار من راضی شده بود باهام اشتی کنه... 

... 

... 

دعوام با خواهرشوهرمم واقعا من مقصر نبودم، اون توی دعوایی که درباره بچه ی من بود، مساله ی خونوادمو پیش کشید... 

... 

شریکمم که دخترخاله ی شوهرم باشه، بعد از شروع کار، زد زیر حرفا و برنامه هامون و یک کلام میخواست کار خودش رو انجام بدیم... 

... 

من فقط بدشانس و بدبختم... 

نه میدونی من واقعا با کسی بدرفتاری نکردم...  من بعد از 6سال کلی گل و شیرینی و هدیه برداشتم برد ...

درسته عزیزم

اصلا نیاز نیست به آدمای اینجا یا حقیقی توضیح بدی

خودتو دست کم نگیر و اما سیاست هم چاشنیش کن و مهربونتر باش

همین

2740