2737
2734
عنوان

مادر رو مخ

| مشاهده متن کامل بحث + 1491 بازدید | 46 پست
الان عصبی ام من یه سوال از شما به عنوان خواهر بزرگ‌تر خودم می پرسم به مادر من ربطی داره من تو ۲۷سالگ ...

آرامش آرامش😁عصبی نباش گلم،خوب یه سری مسائل وقتی ازحدبگذره خوب شخصیت خودآدم وپایین میاره،موبیرون باشه مشکلی نداره حالاازنظر من خیلیاباهمینم مخالفن،چت باپسرم اگه هم کلاسی چیزی باشه حدوحدودرورعایت کنی،مشکلی نیست،ولی اگه خدایی امروز بایکی بخوای بچرخی فردادوباره بایه پسردیگه بالاپایین بری خدایی دیگه خیلی شخصیت آدم پایین میادوهمه نگرش بدی نسبت بهت پیدامیکنن.

مثل این میمونه یکی دامن کوتاه و لباس آستین بلند و روسری حجابی بپوشه

اشکالی نداره چی میشه مگه. اصن یکی میخواد لباسشو برعکس بپوشه دوس داره خب 

من خدا را دارم♥️خدایا بابت تموم نعمتایی که بهم دادی شکرت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جین پاره ها 

اوه😑

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا
عزیزم شما یکی بیاد بهت بگه چرا با پسرا چت می کنی بهت بر نمی خوره 

گفتم که ،

خودمم اصلا دوس ندارم کسی توکارام دخالت وکنجکاوی کنه برخوردمیکنم اصولی ،ولی واسه مادرم حاضرم حرص بخورم تاحرصش بدم،

⛔بهترِ یک 🐴 آدمو💋کنه ↩تا↪ یک💋 آدمو🐴کنه 🙆‍♀️⛔      ⛔این☝️ پروفایل و👈📿 ثبت کاربری شده💯وهرگونه کپی     برداری پیگردقانونی داردوانحصراتحت اختیاربنده↩🥴📿↪است💯      به بعضیام بایدگفت ببخشیدکه تودخالتاتون زندگی میکنیم🔎                   🥴☝️  منم داروغه ناتینگهام هستم💯
2731
یه ذره هیچ اشکالی نداره،والاازاین دیگه ضایعدترنیست طرف مانتویی موهاش بیرون هست بعدچادرکه سرمیکنه حجا ...

متوجه نشدم دقیق 🙄الان از من طرفداری کردی یا نه

من خدا را دارم♥️خدایا بابت تموم نعمتایی که بهم دادی شکرت

یه شکم بزایی باز همینه مادر ایرانی همینه

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
نخیرم اصنم زش نیس. کی گفته زشته تو کدوم کتاب نوشته زشته. میگم موهامو نمیتونم بدم بیرون شما میگی مانت ...

به خدا منظوری ندارم در دهان مردم همیشه بازه ها اما بیشتر پشت این افراد حرف میزنن چون چادر تا بوده و نبوده با حجاب میپوشنش

2740
عزیزم مگه هرزه ام هر روز با یکی باشم 

عزیزم من هیچ وقت چنین حرفی نزدم ونخواهم زد،امااینجاایرانه شما نمیتونی طرز فکراروپایی داشته باشی،حالاچه خوشت بیادچه خوشت نیاد،متاسفانه اینجادختری که باپسرا چت کنه زیادهزارویک جوردرموردش حرف میزنن،بدون اینکه ازقضیه خبرداشته باشن،قضاوتت میکنن،مادرشماهم دوست نداره درباره دخترش ازاین جورحرفابشنوه حتما.

من32 سالمه مامانم بعد 15 سال از متاهل شدنم هنو بهم گیر میده ک کجا رفته بودی، شوهرت میدونه رفتی با دوستات،رژ تو کم رنگ بزن،موهات دیده میشه،چرا چادر سر نکردی بعد شما هنو مجردی میگی ب مامانم چ ربطی داره!!!!!حق داری ک خودت برای پوشش خودت تصمیم بگیری اما مهمتر از اون نگه داشتن احترام مادرته عزیزم

متوجه نشدم دقیق 🙄الان از من طرفداری کردی یا نه

گلم من موافق بودم،گفتم چه ربطی داره  کی گفته باچادرحتمابایدحجاب داشته باشی،من یه دوست داشتم مانتویی بودکلی مومیریخت بیرون بعدروزی که چادرسرش میکردحجاب میگرفت،خوب این حرکت ضایع نیست،حالایکی چه چادرسرمیکنه چه مانتو تنشه به یه نسب موهاش بیرونه این خیلی بهترازاون حالته.

اسی بیشتربخاطر ادبیات ِتاپیکت فکرکنم نقدشدی،

والا واضحِ حق داری اونطوری که دلت میخوادزندگی کنی،💜

⛔بهترِ یک 🐴 آدمو💋کنه ↩تا↪ یک💋 آدمو🐴کنه 🙆‍♀️⛔      ⛔این☝️ پروفایل و👈📿 ثبت کاربری شده💯وهرگونه کپی     برداری پیگردقانونی داردوانحصراتحت اختیاربنده↩🥴📿↪است💯      به بعضیام بایدگفت ببخشیدکه تودخالتاتون زندگی میکنیم🔎                   🥴☝️  منم داروغه ناتینگهام هستم💯
عصبی بودم 

😊🌹❤💜