2726
عنوان

مادر رو مخ

1470 بازدید | 46 پست

بچه‌ها اعصابم خورده بشدت من ۲۷سالمه خودم خونه و ماشین خداروشکر زندگیم هم از لحاظ مالی عالیه منتهی به احترام پدر و مادرم و بخاطر داداشم با پدر و مادرم زندگی می کنم 

امروز من خسته کوفته از کرمانشاه اومده میگه مانتو جلو باز می پوشی زیر سارافنی بپوش زیرش اخه من نمی دونم من تیشرت بپوشم یا زیر سارافتی به شما ربطی داره 

یا میگه چرا جین زاب دار می پوشی چرا موهات از پشت شال معلومه من نمی دونم اخه یه تو چه مادر من 

عاشق. دل خسته 

مادر است دیگر... 😁🙃

واسه رسیدن به هیچکس ندوید... آدمایی ک مال هم باشن کنار هم راه میرن❤️از این کاربری قبلا ی نفر دیگه استفاده میکرده الان من.. بعضی تاپیکا برا من نیس😅

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اکثر مادرا همینن من یه ذره موهامو از زیر چادر بدم بیرون یجوری نگام میکنن انگار قتل کردم مادرم هیچ خاهر بزرگترمم. حالا یکی نیس بخودشون بگه خودتون گناه نمیکنین؟! 

من خدا را دارم♥️خدایا بابت تموم نعمتایی که بهم دادی شکرت
پس چیا به مادر مربوطه؟ نباید بهش بگی به تو چه بشین درست باهاش صحبت کن بگو من تینجپری دوس دارم اونم ب ...

بعد ۲۶سال دیگه باید خودم تصمیم بگیرم برای زندگیم 

عاشق. دل خسته 
اکثر مادرا همینن من یه ذره موهامو از زیر چادر بدم بیرون یجوری نگام میکنن انگار قتل کردم مادرم هیچ خا ...

زیر چادر مو معلوم باشه هم ضایع هست هم وجهه خوبی نداره.به من ربطی نداره اما دقیقا همونه که گفتم

واقعا به مادرت چه مربوطِ 😑

حیف درد زایمانش ، 🙄

⛔بهترِ یک 🐴 آدمو💋کنه ↩تا↪ یک💋 آدمو🐴کنه 🙆‍♀️⛔      ⛔این☝️ پروفایل و👈📿 ثبت کاربری شده💯وهرگونه کپی     برداری پیگردقانونی داردوانحصراتحت اختیاربنده↩🥴📿↪است💯      به بعضیام بایدگفت ببخشیدکه تودخالتاتون زندگی میکنیم🔎                   🥴☝️  منم داروغه ناتینگهام هستم💯
2706