2737
2734
عنوان

مادر رو مخ

| مشاهده متن کامل بحث + 1491 بازدید | 46 پست
آره عزیزم،اونم موقعه ای که ازگرسنگی جیغ وفریادمیزدی یا حتی توان این ونداشتی که دردوبگی واون دنبال در ...

عزیزم الان بهش ربطی نداره من چی کار می کنم اون سری گیر داده چرا با پسر ها چت می کنی اخه به تو چه

عاشق. دل خسته 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به نظرم یه مقداررورفتار ونحوه بیانت کارکن،درهرصورت مادرهیچ وقت بدفرزندش رونمیخواد.

الان عصبی ام من یه سوال از شما به عنوان خواهر بزرگ‌تر خودم می پرسم به مادر من ربطی داره من تو ۲۷سالگی لایف استایلم چطوره 

عاشق. دل خسته 
2728
زیر چادر مو معلوم باشه هم ضایع هست هم وجهه خوبی نداره.به من ربطی نداره اما دقیقا همونه که گفتم

چرا؟ برای مانتویی ها اشکال نداره برا چادریا داره؟ تازه اونم یذره انداممو ک حداقل نامحرم نمیبینه با چادر. 

من خدا را دارم♥️خدایا بابت تموم نعمتایی که بهم دادی شکرت
2738
چه ربطی دارع همه چه رو بهم ربط میدین 

منم مجردم منم ازاین چیزا کم نمیشنوم ،

کارخودمومیکنم ولی حرمت نگه میدارم،

⛔بهترِ یک 🐴 آدمو💋کنه ↩تا↪ یک💋 آدمو🐴کنه 🙆‍♀️⛔      ⛔این☝️ پروفایل و👈📿 ثبت کاربری شده💯وهرگونه کپی     برداری پیگردقانونی داردوانحصراتحت اختیاربنده↩🥴📿↪است💯      به بعضیام بایدگفت ببخشیدکه تودخالتاتون زندگی میکنیم🔎                   🥴☝️  منم داروغه ناتینگهام هستم💯
چرا؟ برای مانتویی ها اشکال نداره برا چادریا داره؟ تازه اونم یذره انداممو ک حداقل نامحرم نمیبینه با چ ...

یه ذره هیچ اشکالی نداره،والاازاین دیگه ضایعدترنیست طرف مانتویی موهاش بیرون هست بعدچادرکه سرمیکنه حجاب میگیره😂😂ماحداقل ثبات داریم درهردوحالت یک جوریم

شمادیگ خیلی دوس داری آزادباشی چت باپسراو تیپ و...میشه بگی دقیقاچی ب مادرتون مربوط میشه؟لااقل جلوی ای ...

من ۲۷سالمه خق ندارم لایف استایل خودم رو داشته باشم

عاشق. دل خسته 
عزیزم شما یکی بیاد بهت بگه چرا با پسرا چت می کنی بهت بر نمی خوره 

حالا همه چیزو بهش نگید دیگه 

برای چی باید بدونه با کی چت میکنید ؟!

درباره تیپ که نمیشه گفت به تو چه ...بهش چندبار با ارامش بگید قبول میکنه کم کم 

یه ذره هیچ اشکالی نداره،والاازاین دیگه ضایعدترنیست طرف مانتویی موهاش بیرون هست بعدچادرکه سرمیکنه حجا ...

دقیقامنم نظرم همینه.چن وقت پیش دیدم ی خانمی چادرسرکرده بودبعدکامل مچ پاهاش بیرون بودچادرم سرش ننداخته بودگذلشته بودروی شونه اش🙂

مراببربه جایی که " شراب " نمیبرد💕
خب مانتو بپوش با چادر خیلی زشته ک مو بریزی بیرون  مانتو بپوش موهاتو بریز بیرون

نخیرم اصنم زش نیس. کی گفته زشته تو کدوم کتاب نوشته زشته. میگم موهامو نمیتونم بدم بیرون شما میگی مانتویی شو

من خدا را دارم♥️خدایا بابت تموم نعمتایی که بهم دادی شکرت
2706