2737
2739

سلام

از سه شنبه  هفته پیش مریض بود ولی فقط سرش درد میکرد و بالای کمرش یعنی پشت سینه ش

تا اینکه دو روز پیش رفت دکتر

کتره گف احتمال ۹۹ درصد کرونا داری😭😭😭 فردا برو سی تی اسکن ریه 

بابام دیروز رفت سی تی اسکن ، بعد ۴۰ دیقه زنگ زدم گفت عکس انداختم دارم میرم‌پیش دکتر

بعد نیم ساعت زنگ زدم گف دکتره داره صحبت میکنه زدم رو ایفون مامانم و شوهرم و بقیه هم میشنیدن چی میگفت دکتره

دکتره میگفت تازه اولشه و تازه وارد ریه شده ی هفته تو اتاق بمونه و رعایت کنه ایشالا خوب میشه ولی اگه خدای ناکرده خوب نشد بعد ۵،۶ روز بیاد ازمایش بده و داروهاشو عوض کنم

ولی بابام گف تو اتاق نمیتونم بمونم واقعا احساس خفگی میکنم و حوصلم سرمیره ، دکتر گفت عیب نداره ولی ی گوشه از پذیرایی جا بنداز و بمون همونجا ، توالت خواستی بری با اسپری برو و دستکش بپوش و درش بیار و شیر اب و دستگیره درو همشو ضد عفونی کن و از راه هایی ک میری میای هم اسپری و الکل بزن

اینارو میگفت من فقط اشک میریختم

بابام دنیای منه.....

جون بابام ب جون‌من وصله .....

هر سرفه ای ک میکنه من حالم خرابتر میشه ......

پسرم ک میخواست بره سمت بابام ، یهو بابام بغض کرد ، این لحظه انگار دنیا رو سرم خراب شد

مامانمم پشت سینه ش درد میکنه و گلو درد داره و هر از گاهیی تک سرفه میندازه

من خودم میام بهشون رسیدگی میکنم ولی وقتی حالشونو میبینم دنیا رو سرم خراب میشه

توروخدا ازتون خواهش  میکنم برای سلامتی مامان و بابام دعا کنید ، حتی شده با ی صلوات🥺🥺

شاید دعاهای شما اثر کرد😔😭🥺

@nazaniiiin‍ 

@نهال_بلا 

@آیهان1373‍ 

@marjaniiii‍ 

@مرجان_تعلیقی‍ 

@دلبررر‍ 

شدی قلبُ تنُ روحم 💍💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حتمابهش شربت :آبلیموباعسل وابگرم بانمک.... بده... هربارم میره دستشویی محلول آب ووایتکس بریزیدضدعفونی کنید

❤دوست خوبم اگه دوست داشتی واسه  سلامتی پسرم امیرحسین صلوات بفرست.... خدایاازبلاهامحفوظمون بدار..... الهی آمین❤
2728
2740
ای بابا ایشالا خوب میشه زود, ماسکو اینا میزدن عزیرم؟

اره خیلی رعایت میکرد میرفت سرکار ولی نمیدونم چرا اینطوری شد

تو خونه هم‌ماسک و شیلد و دستکش میپوشه🥺

شدی قلبُ تنُ روحم 💍💕

خدا به پدر و مادرتون سلامتی بده. اصلا اصلا به خودتون انرژی منفی ندید. با توکل به خدا و روحیه ی بالا به هر دو عزیزتون رسیدگی کنید. انرژی مثبت معجزه میکنه. انشالله به زودی این روزهامون تموم میشه

نگران نباش من شوهرخالم ای سیو بستری بود خالم چقدر حالش بد بود ولی خوب شدن باید دورش بگزره ب لطف خدا خوب میشن نگران نباش

فقط خداروشکر کن ک میتونی ازشون مراقبت کنی و نزدیکی بهشون کمک حال دارن

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا
اب هویج شنیدم خوبه

اره براشون چای پونه و اویشن ، چای دارچین و عسل ، چای زنجبیل ، اب هویج و اینا درست میکنم میخورن

براشون موز و عسل و گرمیجات میبرم

سوپ درست میکنم با فلفل سیاه زیاد

شدی قلبُ تنُ روحم 💍💕
2706