2737
2734
عنوان

بالاخره دارم امیدوارمیشم که عروسیم نزدیکه

| مشاهده متن کامل بحث + 494 بازدید | 35 پست
خسته نباشی دلاور😊😊😊

ممنون🤚❤️❤️❤️❤️

یک روز بر گونه ی این مملکت یک بوسه، و بالای سرش یک یادداشت میگذارم و می روم؛ "آنچنان زیبا خوابیده ای که دلم نیامد بیدارت کنم..."🍂دوستان گلی که مبتلا به بیماری سرطان هستن در مورد مراقبت های بعد از شیمی درمانی نیاز به کمک دارن می تونن از من بپرسن تا جایی که بتونم با تجربه های شخصی خودم پاسخ می دم...من و دیگه تو تاپیک های دورهمی تگ نکنید با تچکر... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوستان گلم برام دعاکتیدمن پلای زیادی رابابدبخای کنارگذاشتم دعاکنیدتواین راه سربلندباشم دعاکنیددیگه زمین نخورم .ارزوی من همیشه خوشبختی پیروجوون بوده شمام بمن دعاکنید😥😥😥خیلی سختی کشیدم

قشنگی لیاقت به اینه که هرکسی اونو نداره😉😉😉
2731

با اين وضع و اوضاع حالا حالاها كرونا مهمونه حالااينجا امروز اعلام كردن اب الوده به يه اميب مغزخواره استخر و … اينا تعطيل ادم ميترسه بره دوش بگيره با اين اوضاع دخترم ترسيده چسبيده به من تا بخوابه 

جه گرفتاري شديما

من نميدانستم معني هرگز را… تو چرا باز نگشتي ديگر؟   
اییی خدا انشالله صحیح وسالم برگرده بغل مامان مهربونش. براش ایت الکرسی میخونم که راحت بره و سلامت بیا ...

مرسی عزیزم

دانشجوی کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی🙂🤞 منم بگم کاربر قدیمی هستم یا کافیه🙄😎  اینجانب *نیکی ۷۰* سابق از سال ۹۶ عضو بودم. این همه سال حتی یکبار هم اخطار نگرفتم . اما چند روز پیش تو بحث با یه خانومی که طرفدار صیغه بود و میگفت اگه شوهر کسی دوست دختر صیغه ای پنهانی داشته باشه،بخاطر محبت به خانومه شه که اونو مخفی میکنه چون حق طبیعی اون آقاس، بدون اخطار تعلیق شدم!!! واقعا مرسی 😶  (من ivf کردم اگه سوالی داشتین بپرسین، کمک تون میکنم😇) اَللهُمَ صَلِّ عَلی مُحَمَّد و آلِ مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجَهُم🤲