2737
2734
عنوان

بالاخره دارم امیدوارمیشم که عروسیم نزدیکه

| مشاهده متن کامل بحث + 494 بازدید | 35 پست

پسر من چند ساعت دیگه عمل داره 

کوشولوئه

با این حال خوبت دعا کن راحت باشه براش❤

دانشجوی کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی🙂🤞 منم بگم کاربر قدیمی هستم یا کافیه🙄😎  اینجانب *نیکی ۷۰* سابق از سال ۹۶ عضو بودم. این همه سال حتی یکبار هم اخطار نگرفتم . اما چند روز پیش تو بحث با یه خانومی که طرفدار صیغه بود و میگفت اگه شوهر کسی دوست دختر صیغه ای پنهانی داشته باشه،بخاطر محبت به خانومه شه که اونو مخفی میکنه چون حق طبیعی اون آقاس، بدون اخطار تعلیق شدم!!! واقعا مرسی 😶  (من ivf کردم اگه سوالی داشتین بپرسین، کمک تون میکنم😇) اَللهُمَ صَلِّ عَلی مُحَمَّد و آلِ مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجَهُم🤲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پسر من چند ساعت دیگه عمل داره  کوشولوئه با این حال خوبت دعا کن راحت باشه براش❤

اییی خدا انشالله صحیح وسالم برگرده بغل مامان مهربونش. براش ایت الکرسی میخونم که راحت بره و سلامت بیاد

أللهـُـمَّ یَسِّر و لا تُعَــسِّر سـَهِّـل عـَلَـینا یا رَبَّ العالَمین❤
2731

[QUOTE=157275673]من اگه تا یک ساعت دیگه نخوابم بخاطر کمبود خواب باید برم بیمارستان...  وویییییی توازمه جنسی پولاد؟چطورتحمل کردی دختر

قشنگی لیاقت به اینه که هرکسی اونو نداره😉😉😉

مبارک عزیزدلم از ته دلم براتون خوشبختی و شادی آرزو میکنم فقط خودت که اوضاع رو میبینی سعی کنین مدیون نشین به مردم میدونم سخته واقعا کرونای کوفتی حسرت عروسی رو دل خیلیا گذاشته ولی واقعا شرایطمون خوب نیس انشاالله تموم شه سالگرد عروسی مفصل بگیرین سال بعد

که تو خداوند رویدادهای محالی💫🌱
2738
خوشبخت بشی عزیزم .برای منم دعا کن منم زودتر برم سرخونه زندگی خودم و همه چی اکی بشه .❤😋

انشالاهمه خوشبخت شن وبه مراددلشون برسن.منم خیلی میترسم چندبارخواسیم عروسی کنیم مانعی پیش اومده الانم دیگه نمیدونم چی میشه انشالاهمه سالم بمونن تااون روز😂😂😂😂

چی میگن اونجا؟؟چیاازمن میپرسن؟؟

هیچی بابا استرس نداشته باش. اونم غلط کرده مدرسه نیس ک گواهی پزشکی بیاره بگه غایب بودم پدرشو در میارن 

عآتـئـیـــــست                                       وقتی بم میگن عارزوهاتو بغل کن، من بغلتو عارزو میکنم دلبر جآن🙃
مبارک عزیزدلم از ته دلم براتون خوشبختی و شادی آرزو میکنم فقط خودت که اوضاع رو میبینی سعی کنین مدیون ...

عشقم ماجشن نمیگیریم مهم باهم بودنمونه حالااینم یه حسرت میشه امامیشه باهاش کناراومد

عشقم ماجشن نمیگیریم مهم باهم بودنمونه حالااینم یه حسرت میشه امامیشه باهاش کناراومد

عب نداره عزیزدلم چکار میشه کرد شرایطمون اینجوریه انشاالله سال دیگه سالگرد عروسی مفصل میگیرین خودتو ناراحت نکن 

که تو خداوند رویدادهای محالی💫🌱
[QUOTE=157275673]من اگه تا یک ساعت دیگه نخوابم بخاطر کمبود خواب باید برم بیمارستان...  وویییییی ...

به بدبختی 

امتحان داشتم 

یک روز بر گونه ی این مملکت یک بوسه، و بالای سرش یک یادداشت میگذارم و می روم؛ "آنچنان زیبا خوابیده ای که دلم نیامد بیدارت کنم..."🍂دوستان گلی که مبتلا به بیماری سرطان هستن در مورد مراقبت های بعد از شیمی درمانی نیاز به کمک دارن می تونن از من بپرسن تا جایی که بتونم با تجربه های شخصی خودم پاسخ می دم...من و دیگه تو تاپیک های دورهمی تگ نکنید با تچکر... 

اخه هرباریکی فوت شدبعدم کروناکوفتی گوربه گوری خاک برسرخانمان سوزاومدهرچی صبرکردیم نرفت که نرفت روزبه روزبدترشد.شوهرمم چون باباش سرشناسه ودوست ورفیق زیاددارن وبچه اخری ما هست دوست داشت یه جشن شلووووغ بگیره امامگه کرونامیذاره مگه میره دست ازسرمردم بیچاره برنمیداره

عب نداره عزیزدلم چکار میشه کرد شرایطمون اینجوریه انشاالله سال دیگه سالگرد عروسی مفصل میگیرین خودتو ن ...

والاهیچیم نیس شایدیکمی فقط یه درصدناراحت باشم اخه جشن عقدم نداشتم هییییچی همچی خیلی اروم ردشد.امابرام فقط بودن کنارهمسرمه کاش دیگه مانعی نیادشدراهمون شه

2706