2737
2734

۱۵ابان بی حرف پیش قراراه عروسی کنیم یعنی ۳۸روزدیگه.منظورم ازعروسی جشن شلوغواین حرفانیس منظورم کنارهم بودن ‌.امروزم قراره بریم خریدعروسی.بعددوسال وچندماه بالاخره اون روزم رسید.خیلی خوشخالم انشالاهمه خوشبخت شن

قشنگی لیاقت به اینه که هرکسی اونو نداره😉😉😉

خب پس بگیر بخواب سر حال باشی 

یک روز بر گونه ی این مملکت یک بوسه، و بالای سرش یک یادداشت میگذارم و می روم؛ "آنچنان زیبا خوابیده ای که دلم نیامد بیدارت کنم..."🍂دوستان گلی که مبتلا به بیماری سرطان هستن در مورد مراقبت های بعد از شیمی درمانی نیاز به کمک دارن می تونن از من بپرسن تا جایی که بتونم با تجربه های شخصی خودم پاسخ می دم...من و دیگه تو تاپیک های دورهمی تگ نکنید با تچکر... 

عروسی نمی گیریم؟؟

سلام دوستان ختم قران ونمازوروزه قضاوانواع چله ونایب چله وصلوات و....انجام میدم ازاین راه کمک خرج زندگیم هستم ممنون میشم کسی خواست معرفیم کنین وخرج دوقلوهاموازاین راه درمیارم خیلی ممنون وسپاسگزارم ازکمکتون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اوخی

مبارک باشه عروس جان

دانشجوی کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی🙂🤞 منم بگم کاربر قدیمی هستم یا کافیه🙄😎  اینجانب *نیکی ۷۰* سابق از سال ۹۶ عضو بودم. این همه سال حتی یکبار هم اخطار نگرفتم . اما چند روز پیش تو بحث با یه خانومی که طرفدار صیغه بود و میگفت اگه شوهر کسی دوست دختر صیغه ای پنهانی داشته باشه،بخاطر محبت به خانومه شه که اونو مخفی میکنه چون حق طبیعی اون آقاس، بدون اخطار تعلیق شدم!!! واقعا مرسی 😶  (من ivf کردم اگه سوالی داشتین بپرسین، کمک تون میکنم😇) اَللهُمَ صَلِّ عَلی مُحَمَّد و آلِ مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجَهُم🤲

ببخشید بچه ها مجبورم توتاپیکاتون پیاممو بزارم ...همسرم چندروزه ک میگه برگرد..قبلشم باگل وکادو اومده بود ک من قبول نکردم...اون موقع۶ هم خودش میگفت تعهد بدیم بهم کلانتری ک من قبول نکردم باز ..چون اعتمادم ازش سلب شده بود...ازون موقعه مدام پیگیره ک من برگردم...الان خواستم محکش بزنم ببینم باز رو حرف تعهدش هست یانه..بهش گفتم بیاد تعهد بده مدام تفره میره...امروزم میگ مریضم و دکتر بودم‌.تا یه هفته نمیتونم ازخونه بیرون بیام..پروند.ه منم فقط دوروز مهلت داره تابره دادگاه ....اگر نیاد کلانتری و من پرووندم بره دادگاه...فردا میتونه همین مریضیشو بهانه کنه وبگه مریض بودم نتونستم بیام برای تعهد...؟ اونوقت قاضی یقه منو میگیرع میگه توچرا صبرنکردی مریضیش خوب بشه؟؟.... من چشمم آب نمبخوره ازین زندگی وازین برگشت...ولی از اتهاماتی ک ممکنه تودادگاه بهم بزنه میترسم

توی کرونا؟

بعضیهامیگیرن براشون مهم نیست

سلام دوستان ختم قران ونمازوروزه قضاوانواع چله ونایب چله وصلوات و....انجام میدم ازاین راه کمک خرج زندگیم هستم ممنون میشم کسی خواست معرفیم کنین وخرج دوقلوهاموازاین راه درمیارم خیلی ممنون وسپاسگزارم ازکمکتون
2740
خوابم نمیاد.تگدارم عادت میکنم به سحرخیزی هرروزهمین موقع هابیدارم

من اگه تا یک ساعت دیگه نخوابم بخاطر کمبود خواب باید برم بیمارستان... 

از دیروز نخوابیدم 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

یک روز بر گونه ی این مملکت یک بوسه، و بالای سرش یک یادداشت میگذارم و می روم؛ "آنچنان زیبا خوابیده ای که دلم نیامد بیدارت کنم..."🍂دوستان گلی که مبتلا به بیماری سرطان هستن در مورد مراقبت های بعد از شیمی درمانی نیاز به کمک دارن می تونن از من بپرسن تا جایی که بتونم با تجربه های شخصی خودم پاسخ می دم...من و دیگه تو تاپیک های دورهمی تگ نکنید با تچکر... 
بعضیهامیگیرن براشون مهم نیست

امایه عمرنفرینشون باهاته.اول زندگیمانمیخوام بالعن مردم باشه بعددوسال وچندپاه انتظار

قشنگی لیاقت به اینه که هرکسی اونو نداره😉😉😉
نه بااین وضع کرونا.فقط لباس میپوشیم وارایشگاه واتلیه همین که یچیزی بمونه یادگاری

کارخیلییی خوبی میکنی هزینه مهارت چقدرشدبااین گرونی

ببخشید بچه ها مجبورم توتاپیکاتون پیاممو بزارم ...همسرم چندروزه ک میگه برگرد..قبلشم باگل وکادو اومده ...

نترس بزار پرونده بره دادگاه

عآتـئـیـــــست                                       وقتی بم میگن عارزوهاتو بغل کن، من بغلتو عارزو میکنم دلبر جآن🙃