2737
2734

سلام به کاربران عزیز کسی خبر داره کجاها واکسن دادند طرف ما هیچ داروخانه ای ندادند اخبار گفته دارند به داروخانه ها توزیع میکنند ولی خبری نیست ما چند روزی به داروخانه ها سرمیزنیم ولی خبری نیست پارسال یک هفته مانده به مهرماه درداروخانه ها بود امسال الان هفت مهر هست خبری نیستش .....ما جز اولیت ها هستم برای واکسن سرما خوردگی؟؟

کسی خبر داره کی میاد به داروخانه ها 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالي فرجه"      به جمعِ 👈مشق انتظار👉 بپیوندید.                           لطفا این تاپیک رو فراموش نکنید👆

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
برو هلال احمر

نزدیک ما یک داروخانه بزرگ اسم داروخانه هم هلال احمر هستش ولی آنجا هم ندادند هلال احمر 

کسی نمی ره بفرستم به خاطر واکسن همین داروخانه های اطراف خودمون میگردیم...

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالي فرجه"      به جمعِ 👈مشق انتظار👉 بپیوندید.                           لطفا این تاپیک رو فراموش نکنید👆
2738
عزیزم جدای از اینکه هست یا نیست میدونستی آنفولانزا ده ها نوع داره و این واکسن فقط از یه نوع پیشگیری ...

من هرسال میزنم هفت هشت سالی میشود مشکل ریوی دارم .نه هرسال میزنم خداروشکر به ندرت سرمامیخورم ...ولی الان پیدا نمیشه

معلوم نیست کی به کیه.چی به چیه اصلا

چرا امسال اینطوری شده ما دیگه بیماری زمینه ای داریم از کرونا نمبریم از آنفلوانزا میمیریم  خدا نکنه 

ولی آدم استرس میگیره که الان شروع فصل انفلوانزا ست...

دوراز جون دوراز جون زبانم لال عمرت صد. سال خوب بمیری به درک مگه جون شما چه ارزشی داره وقتی اینهمه مسئول دلسوز داریم اینجا تنها چیزی که ارزش نداره جان ماست 🤐🤐🤐

درد دارم درد تنهایی به دکتر بگویم کجایم درد می‌کند که مسکن ننویسد نمی‌خواهم تسکین یابد میخواهم برود 😓😓😓

نمیدونم شاید اگر میرفتم پیش دکترخودم واکسن مثل هرسال تجویز میکرد داروخانه بزرگ روبروی بیمارستان مسیح دانشوری شاید داشته باشه 

امسال از ترس کرونا الان که شیوع کرونا دربیمارستان مسبح دانشوری زیاده میترسم برم بیمارستان پیش دکتر خودم فوق تخصص ریه هست تجویز کنه میترسم کرونا نگرفته باشیم با رفتنمون میگیریم....

از دست کرونا ویروس ش آدم نمیدونه چکارکنه....

خداکنه زودتر به همه داروخانه ها بدند...انشاءالله 

فعلابهترین راارامش وتقویت سیستم ایمنی...وهمچنین مراعات کردنه..

سلام بله  منم با تمام نکات بهداشتی رو رعایت میکنیم تو خونه بیرون نمیرم ولی من تنها کافی نیست بعضی موقع ها یکی میاد خونمون آنفلوانزا داشته باشه خودش خبر نداشته باشد با نفس و باتک سرفه منم ممکنه بگیرم من سعی میکنم...مراقب خودم باشم ...

ای کاش واکسنش بودمیزدیم...بهتربود...

2706