2737
2739
عنوان

من شوهرم و نمیخوام😭

| مشاهده متن کامل بحث + 12877 بازدید | 287 پست
ی مدت برا خودم پیش امد  هالا چرا از رابطه لذت نمیبری ؟ بخاطر ابن نیست ک خودتو با اونا تصور میک ...

نمیدونم 😭😭😭

در ۱۳۹۹/۹/۹ یه اتفاق خیلی خوب میفته برام .🤩مشاور تحصیلی و دانش جوی پزشکی هستم.❤😎"هرکاری دوست داری بکن . ساعت ها بشین موزیک گوش بده . ساعت ها فیلم ببین .  ساعت ها فقط بشین یه گوشه . ساعت ها هرکاری دوست داری بکن . میدونی چیه . این دنیا مال توعه . هرکاری دوست داری توش بکن . دنیاتو بازی کن . هر مدل که دوسش داری . به حرف دیگرانم توجه نکن . دیونه ترین ادم دنیا باش که نگران ایندش نیست . زندگی کن . بازی کن زندگی رو . هرکاری دوست داری بکن"
حس میکنم لگد زدم به زندگیم‌  این همه فرصت بهتر داشتم  

خیلی وقتا فکر میکنیم چیزی ک الان هستیم اونقدرام خوب نیست میتونست خیلی بهتر باشه شاید واقعا همینطوره شایدم بقیه موقعیت ها فقط ظاهرا خوب بودن و الان ایدآل ترین حالته چرا برای چیزی که نمیتونیم تغییرش بدیم غصه بخوریم

تمام کسانی که سرشون روی گردن خودشون هست رو دوست میدارم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جدی نگیر ، دنیا برمدار این سایت نیست،چرخش فرضیه فقط

اخه در دنیتی حقیقی هم چنین مواردی رو ب وضوح دیدم

صرفا بخاطر پشیمون شدن و تکراری شدن همه چی تموم میشه

باورم نمیشه 

🚫کاربرمرد🚫خیلی مواظبم تو چ تاپیکایی حضور داشته باشم اگر در تاپیک غیرمرتبطی آنلاین بودم ممکنه حواسم نبوده باشه که محض اینکه مطلع بشم خارج میشم%👈در تاپیکهایی با مضامین مشاوره،سوالات حقوقی،سوال درباره ی قرص و داروها در خدمتم و اگر جایی ببینم که نظر و اطلاعات من بدرد کاربر میخوره دریغ نکرده و راهنمایی میکنم🌹توجه داشته باشید که این سایت محدودیت جنسی نداره شما در بدو ورود دو گزینه رو مشاهده میکنید۱مردهستین یا زن این یعنی هردو هم اقا و هم خانم میتونن حضور داشته باشن محتوای ۸۰ درصد از تاپیک هام ربطی به اسم سایت نداره و هم اقایون و هم خانما میتونن تبادل اطلاعات داشته باشند و استفاده ببرند🚫توجه داشته باشید هیچگونه درخواست دوستی پذیرفته نمیشود و سوالات شما صرفا در تاپیکاها پاسخ داده میشود 🚫   🚫هرگونه بی احترامی و فحاشیه بی دلیل و صرفا بخاطر فعالیت ما در سایت در صورتیکه سایت این اجازه رو به ما داده فورا گزارش داده میشود🚫   الحمدالله الذی جعلنا من المتمسکین بولایته امیرالمومنین و اولاده المعصومین(ع)🍃   #ما_ملت_امام_حسینیم♥️
2728
حس میکنم لگد زدم به زندگیم‌  این همه فرصت بهتر داشتم  

ببین دقیقا منم این شکلی بودم ولی غصه نخور که فقط خودت ضرر میکنی سعی کن زندگی رو که داری خوب بساز خیلی ها حسرت زندگی تورو دارن تفریح داشته باش ورزش کن لباس بخر کلا خوش باش خدایی نکرده اگه شوهرت معتاد یا خیانتکار بود چیکار میخاستی بکنی 

دشمن🤣

نه بابا الان دشمنم میاد میگه یه وقت دشمن نشیدا حالا ما که دشمن شدیم به کجا رسیدیم 😆

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)
2740

سلام

با توجه به اینکه دانشجوی پزشکی هستید و تقریبا همکاریم انتظار بیشتری ازتون میره چون واقعا سختی کشیده اید،از خیلی احساس های بچگانه گذشتید که به پزشکی رسیدین.میدونید چیه وقتی از همسرتون راضی هستین و میگین واقعا مشکل خاصی نداره به حسی که توی همسرتون بوجود آوردین فکر کنید به علاقه ای که نسبت به شما درش ایجاد شده به مسعولیتی که در برابر آینده اش دارید و متقابلا این بحوث برای ایشون هم صدق میکنه.میدونید اگر واقعا ازدواحتون سنتی بوده و پای عشق قبلی درمیان نیست میشه عاشقش شد میشه حس حدیدی خلق کرد شما باید اول در درون وجودتون با خودتون کنار بیاید.بزارید یه مثال بزنم که قشنگ درک کنید:اگر عاشق پزشکی باشید نمیتونید عاشق پرستاری شید ولی اگر بی هدف رتبه بیارید و پرستاری قبول شید میشه عاشق پرستاری بود این مثال رو گفتم  چون میدونم قشنگ درکش میکنید.

با آرزوی موفقیت

من نه از محبت هاش لذت میبرم نه از بوس هاش و قربون ۱دفه هاش نه رابطه

عزیزم خیال نکن بقیه مرداکیمیاهستن شوهرت گناه داره فکروخیالای الکی رودوربریز شماهنوزاول راهی 

من مطمئنم اگه یه روزی پولداربشم فرداش امام زمان ظهور میکنه وهمه چی صلواتی میشه!😏🤦
من نه از محبت هاش لذت میبرم نه از بوس هاش و قربون ۱دفه هاش نه رابطه

چون عاشقش نیستی اگر عاشق بودی اصلا به این فکر نمیکردی که شاید با موردهای بهتر ازدواج میکردی. اصلا مورد بهتر یعنی چی؟ باید چه کاره دیگه ای برات انجام بده تا بهتر باشه

نه بابا الان دشمنم میاد میگه یه وقت دشمن نشیدا حالا ما که دشمن شدیم به کجا رسیدیم 😆

🤣🤣🤣

یا الله، یا رحمن یارحیم یا مقلب القلوب ثبِّت قلبی علی دینک🙏 کتاب «سه دقیقه در قیامت» رو بخونین شاید یکم ب فکر فرو رفتین  
اخه در دنیتی حقیقی هم چنین مواردی رو ب وضوح دیدم صرفا بخاطر پشیمون شدن و تکراری شدن همه چی تموم میش ...

آدمای امروزه خیلی عوض شدن انگاری هر روز یه چیزی میخوان و یه مدلن

خدایا شکرت❤️❤️❤️❤️