2733
2734
عنوان

من شوهرم و نمیخوام😭

| مشاهده متن کامل بحث + 12868 بازدید | 287 پست

خب چرا باهاش صحبت نمیکنی؟ شایدباحرف زدن خیلی ازعیباش برطرف شد وخودشواصلاح کرد شایدم شماتوقعت بالاس واونوباکس دیگه ای مقایسه میکنی!

من مطمئنم اگه یه روزی پولداربشم فرداش امام زمان ظهور میکنه وهمه چی صلواتی میشه!😏🤦

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

در جریان تاپیکات هستم. به نظرم فقط صبر کن و به خودت فرصت بده. خودتو سرزنش نکن. یکم صبر کن. ش ...

حس میکنم لگد زدم به زندگیم‌ 

این همه فرصت بهتر داشتم  

در ۱۳۹۹/۹/۹ یه اتفاق خیلی خوب میفته برام .🤩مشاور تحصیلی و دانش جوی پزشکی هستم.❤😎"هرکاری دوست داری بکن . ساعت ها بشین موزیک گوش بده . ساعت ها فیلم ببین .  ساعت ها فقط بشین یه گوشه . ساعت ها هرکاری دوست داری بکن . میدونی چیه . این دنیا مال توعه . هرکاری دوست داری توش بکن . دنیاتو بازی کن . هر مدل که دوسش داری . به حرف دیگرانم توجه نکن . دیونه ترین ادم دنیا باش که نگران ایندش نیست . زندگی کن . بازی کن زندگی رو . هرکاری دوست داری بکن"
2728
من چیکار کنم بنظرتون؟!

من که دقیقا نمیدونم ماجرا از چ قراره ابجی

چی بگم 

🚫کاربرمرد🚫خیلی مواظبم تو چ تاپیکایی حضور داشته باشم اگر در تاپیک غیرمرتبطی آنلاین بودم ممکنه حواسم نبوده باشه که محض اینکه مطلع بشم خارج میشم%👈در تاپیکهایی با مضامین مشاوره،سوالات حقوقی،سوال درباره ی قرص و داروها در خدمتم و اگر جایی ببینم که نظر و اطلاعات من بدرد کاربر میخوره دریغ نکرده و راهنمایی میکنم🌹توجه داشته باشید که این سایت محدودیت جنسی نداره شما در بدو ورود دو گزینه رو مشاهده میکنید۱مردهستین یا زن این یعنی هردو هم اقا و هم خانم میتونن حضور داشته باشن محتوای ۸۰ درصد از تاپیک هام ربطی به اسم سایت نداره و هم اقایون و هم خانما میتونن تبادل اطلاعات داشته باشند و استفاده ببرند🚫توجه داشته باشید هیچگونه درخواست دوستی پذیرفته نمیشود و سوالات شما صرفا در تاپیکاها پاسخ داده میشود 🚫   🚫هرگونه بی احترامی و فحاشیه بی دلیل و صرفا بخاطر فعالیت ما در سایت در صورتیکه سایت این اجازه رو به ما داده فورا گزارش داده میشود🚫   الحمدالله الذی جعلنا من المتمسکین بولایته امیرالمومنین و اولاده المعصومین(ع)🍃   #ما_ملت_امام_حسینیم♥️

چرا اینجوریه چرا هیشکی از زندگیش راضی نیست 🤔مجردا مینالن متاهلام مینالن .پس کی خوشحال و راضیه 😶

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)
خب چرا باهاش صحبت نمیکنی؟ شایدباحرف زدن خیلی ازعیباش برطرف شد وخودشواصلاح کرد شایدم شماتوقعت بالاس و ...

من نه از محبت هاش لذت میبرم نه از بوس هاش و قربون ۱دفه هاش نه رابطه

در ۱۳۹۹/۹/۹ یه اتفاق خیلی خوب میفته برام .🤩مشاور تحصیلی و دانش جوی پزشکی هستم.❤😎"هرکاری دوست داری بکن . ساعت ها بشین موزیک گوش بده . ساعت ها فیلم ببین .  ساعت ها فقط بشین یه گوشه . ساعت ها هرکاری دوست داری بکن . میدونی چیه . این دنیا مال توعه . هرکاری دوست داری توش بکن . دنیاتو بازی کن . هر مدل که دوسش داری . به حرف دیگرانم توجه نکن . دیونه ترین ادم دنیا باش که نگران ایندش نیست . زندگی کن . بازی کن زندگی رو . هرکاری دوست داری بکن"
2738
شاید باورتون نشه ولی ب عنوان ی کاربر مرد وقتی این مدل تاپیکارو میخونم دلسرد میشم ک نکنه یه وقت فلان ...

جدی نگیر ، دنیا برمدار این سایت نیست،چرخش فرضیه فقط

⛔بهترِ یک 🐴 آدمو💋کنه ↩تا↪ یک💋 آدمو🐴کنه 🙆‍♀️⛔      ⛔این☝️ پروفایل و👈📿 ثبت کاربری شده💯وهرگونه کپی     برداری پیگردقانونی داردوانحصراتحت اختیاربنده↩🥴📿↪است💯      به بعضیام بایدگفت ببخشیدکه تودخالتاتون زندگی میکنیم🔎                   🥴☝️  منم داروغه ناتینگهام هستم💯
همش دوماهه عقد کردی ۳۱ برج قبل یه تاپیک زدی اینقد ازش تعریف کردی دل مردم آب شده حالا پشیمون شدی؟ حال ...

دارم میگم که تاپیک های قبل رو بخونید خیلی خوبی داره ولی بدی هم داره 

چرا اینجوریه چرا هیشکی از زندگیش راضی نیست 🤔مجردا مینالن متاهلام مینالن .پس کی خوشحال و راضیه 😶

دشمن🤣

یا الله، یا رحمن یارحیم یا مقلب القلوب ثبِّت قلبی علی دینک🙏 کتاب «سه دقیقه در قیامت» رو بخونین شاید یکم ب فکر فرو رفتین  
ببین نگاه میکنم میبینم واقعا موقعیت های بهتری داشتم و آره اون افراد میان تو ذهنم‌

تودرظاهر فکرمیکنی اوناموقعیتای بهتری بودن ازکجامعلوم اگه باهاشون ازدواج میکردی بازم نظرت همین بود؟!!!مگه شمادونه به دونه اخلاقیات خواستگاراتومیدونستی؟!

من مطمئنم اگه یه روزی پولداربشم فرداش امام زمان ظهور میکنه وهمه چی صلواتی میشه!😏🤦
ته به طور خاص 

شاید یکم که بگذره عاشقش بشیا برا خود مپ این اتفاق افتاد البته نه که نمیخواستمشا ولی از روی منطق انتخاب کردم همسرمو نه از روی عشق ولی بعد عروسیم عاشقش شدم خداروشکر میکنم الان 

2706