2733
2734
عنوان

🍃خانوما آقایون نماز شب🍃

| مشاهده متن کامل بحث + 603 بازدید | 82 پست
التماس دعا

حتماا عزیز شما هم بخون

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من مرد هستم...هم در قبولی دکترام..هم در معافیت سربازی و قبولی ارشدم....ولی معجزه اصلی برای من در مکه ...

منم میخونم..اینکه میگن خدا همجوره حواسش هست به بندههاش دروغ نیست ..دقیقا تو اوج مشکلات زندگیم توفیق خوندنش رو بهم داد انگار میخواست به روش خودش مخصوص آرومم کنه و خیلی آرامش میگیرم از خوندنش نماز شب خون ها دردونه ی خدا هستن

واقعا توانشو ندارم. التماس دعا

حتماا عزیز

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤
2731
اگه خوندید دعا کن خدا به من و خواهرم بچه سالم بده ممنون😘

حتماا عزیز شما هم بخون

التماس دعا به خدا بگو ندا خیلی دلتنگته🕊📿🕊📿🕊📿🕊📿

حتماا ندا خانوم اما بهتره امشب خودت سر نماز بهش بگی

قبول باشه عزیزم. میشه دعام کنی لطفا؟❤🙏

ممنون عزیز حتما شما هم بخون

*آیا فرق بین نماز های پنجگانه و نماز شب را میدانی؟*❗

💗 از زیباترین متن هایی که تاکنون در مورد نماز شب خوانده ام.👌

💗 سخنی و مطلبی که بدن ها با آن به لرزه می افتند، از همه ی عزیزان می خواهم تا آخر با دقت بخوانند.👇

💗 دعوت نامه ای از جانب «پروردگار جهانیان» 💗

◼ نماز شب مرا به تفکر وادار نمود و عجایب زیادی را در آن مشاهده نمودم: 

✅ منادی(موذن) نماز واجب ، انسان است، اما منادی نماز شب «رب العالمین» است.

✅ صدای منادی(موذن) نماز واجب را همه ی انسان ها می شنوند، اما صدای منادی نماز شب را فقط بعضی از انسان ها احساس می کنند.

✅ ندای انسان ها به طرف نماز واجب «حي علی الصلاة حي علی الفلاح» (بشتابید به سوی نماز بشتابید به سوی رستگاری) می باشد اما ندای رب العالمین به سوی نماز شب «هل من سائل فأعطیه» (آیا نیازمندی و خواهنده ای هست تا به او عطا کنم؟) می باشد.

✅ نماز واجب را بیشتر انسان ها ادا می‌کنند اما نماز شب را فقط انسان های برگزیده و خاص خداوند به جای می آورند.

✅ نماز واجب را بعضی از انسان ها برای ریا و خودنمایی انجام میدهند، اما نماز شب را هیچ کس به جای نمی آورد مگر پنهانی و خالصانه.

✅ در هنگام ادای نماز واجب، فکر انسان با امور دنیوی و وساوس شیطانی مشغول می شود، اما نماز شب قطع رابطه با دنیا و ساختن خانه ی آخرت است.

✅ نماز واجب را برخی افراد بخاطر ملاقات و گفتگو با فردی انجام می دهند، درحالی که نماز شب را بخاطر سخن گفتن با خدا و مأنوس شدن با او و درمیان گذاشتن مشکلات و ناراحتی ها به جای می آورند.

✅ احتمال قبول شدن دعا در نماز واجب وجود دارد، اما در مورد دعای شب خداوند وعده داده که آن را اجابت نماید. «هل من سائل فأعطیه» (آیا نیازمندی و درخواست کننده ای هست که او را عطا کنم؟).

✅ در آخر ... هیچ فردی موفق به ادای نماز شب نمی‌شود، مگر کسانی که خداوند اراده کرده که آن‌ها را با سخن گفتن با خود مأنوس گردانیده و مشکلات و ناراحتی هایشان را بشنود، زیرا که آن‌ها از نزدیك ترین انسان ها به خداوند می باشند. 

✅ پس خوشا به حال آن افرادی که دعوت نامه ی نشستن در برابر خداوند و سخن گفتن و لذت بردن از مناجات را از جانب خداوند تبارك و تعالی دریافت می کند. 

💗ابن قیم جوزی رحمه الله می فرمایند:

«هنگامی که در تاریکی ها در برابر آن پادشاه دانا نشستی ... مانند بچه ها رفتار کن ! 

بچه‌ها زمانی که چیزی را می‌خواهند و به او نمیدهند، چنان گریه می‌کنند تا بدستش آورند‌ ...

پس تو نیز مانند بچه ها حاجت خود را بخواه».

التماس دعا عزیزم😃💖

حتمااا عزیز شما هم بخون

*آیا فرق بین نماز های پنجگانه و نماز شب را میدانی؟*❗ 💗 از زیباترین متن هایی که تاکنون در مورد ن ...

ممنون عزیز کاملا درسته پس بشتاب بسوی نماز

حتمااا عزیز شما هم بخون

چشم عزیزم هر شبی موقعیتشو داشته باشم میخونم😃

با آدمایی که دوسشون دارید حرف بزنید....وقتی ناراحتن،وقتی خوشحالن،وقتی عاشقن، وقتی دلخورن و نمیتونن ببخشن،وقتی غصه امونشونو بریده،وقتی اعصابشون خورده....آدمیزاد اگه حرف نزنه باید تنهایی بار درداشو به دوش بکشه، حرف دل آدمارو پیر میکنه، حرف بزنید....عضو گروه رز زرد...وزن شروع:68 ....هدف اول:62....هدف دوم:59....هدف سوم:55...هدف نهایی:50
میخونم منم عزیزم الان عذر دارم و دلم داره پر میکشه براش 

ان شاءالله دفعات بعدی

2706