2737
2739
عنوان

🍃خانوما آقایون نماز شب🍃

| مشاهده متن کامل بحث + 598 بازدید | 82 پست
خیلی التماس دارم عزیزم 

حتماا عزیز شما هم بخون

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

احسنت التماس دعا

حتماا شما هم بخون

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤
2731
میشه بگی گلم

من مرد هستم...هم در قبولی دکترام..هم در معافیت سربازی و قبولی ارشدم....ولی معجزه اصلی برای من در مکه اتفاق افتاد...چون اونجا شک کرده بودم به خیلی چیزا از بس فرقه های مختلف مذهبی دیدم در نماز شب معجزه ایی ازخدا خواستم که ۵ دقیقه بعداتفاق افتاد...حتمابخونید

فقط حیرت زده از این همه حجم تنفر خانمها از خانو
اینجا کسی منو نمیشناسع که ریا بشه....ولی من از این نماز شب معجزاتی دیدم.....حتما به جا بیارید

چقدرم خوب درست میگید شما هم بخونید

از خدا میخوام این معجزات نصیب منم بشه😔

حتما میشه...شما با خدا خلوت کنه...سخت ترین چیزا حله‌..دعای هفتم سحیفه سجادیه هم بسیار دعای معتبریع

فقط حیرت زده از این همه حجم تنفر خانمها از خانو
2738
من از وقتی بچه دار شدم دیگه نماز شب رو گذاشتم کنار نماز صبحمم خیلی وقتا قضا میشه اخه بچم خیلی بدخواب ...

حتما عزیز از امشب استارتو بزن

چه خوب. چه مهربون. احسنت. کلام زیبا نعمته که شما داربن    

نظر لطفت عزیزم شما بخون

این نماز معجزه میکنه...دعای هفتم سحیفه سجادیه هم حتمابخونید...خیلی دعای معتبریه

بله درسته حتما ممنون