2733
2739
عنوان

دخترم حاضر نیس تو دسشویی پی پی کنه

| مشاهده متن کامل بحث + 1774 بازدید | 55 پست

بچه دوستم اینجوری بود پودر پیدرولاکس بریز تو آب بهش بده اول یبوستش خوب بشه بعدشم خیلی جدی حتی با کمی دعوا بهش اجازه نده تو پوشک پی پی کنه خوب میشه بخدا من ب دوستم گفتم همیشه دعام میکنه وقتی تو دستشویی پی پی کرد خیلی تشویقش کن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من پسرمو مهر پارسال از پوشک گرفتم، ولی واسه پی پی خرداد امسال موفق شدم...تازه پسر من یه مشکلی هم داره و متوجه حرفامون نمیشه، درک نداره...با بدبختی موفق شدم.. پوشک بردم تو دستشویی گذاشتم بین پاهاش که بفهمه باید چیکار کنه، چون معنی پی پی رو نمیفهمید...خلاصه با بدبختی بهش فهموندم و کم کم یاد گرفت

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
2728

نوه ی عمم تا ۴سالگی تو پوشک پی پی میکرد اگ پوشک نمیکردن دستشوییش رو نگه میداشت نمیرفت تا پوشکش کنن با چه بدبختی درستش کردن اخر

خداجوووونمممم بی نهایت شکرررررت ک منم لایق مادرشدن دونستی  برا سلامتی نی نی تو دلیم یه صلوات میفرستی دوستم؟!❣
پسرت چند سالشه ؟؟؟

الان سه سالشه ولی ۱سالو۶ماه جیشو گفت تا دوسااالو نیم پیپی یاد گرفت ۱سال طولل کشید بخدا موهام سفید شدن پیرشددرم عصبیممم خیلی اذیتم میکنه هیج جام نمیره بدترررر نمیدونم چیکار کنم از دستش

2740
خوب به خاطر اینه که یبوست داره باهش حرف بزن تشویقش کن بهش گاهی وقتا جایزه یه شکلات بده تا بتونه بشین ...

هر کاری که میگی کردم یبوست نداره چون وقتی پوشکش میکنم زود پی پی میکنه....قبلا پی پی میکرد ولی یبار یجای حساس پی پی کرد داداشمم هم منظوری نداشت سرش داد زد منم خیلی عصبانی شدم خیبی کتکش زدم از اون موقع دیگه نرفت فقط برا جیش میره 

با افتخارهم سیدم هم عربم😗
2706