2726
عنوان

دخترم حاضر نیس تو دسشویی پی پی کنه

1739 بازدید | 55 پست

3 سالشه جیش میکنه تو دسشویی ولی برا پی پی مجبورم میکنه پوشکش کنم

برچسبو خوردنی و اینام گرفتم فایده نداشته

نمیتونمم پوشکش نکنم که مجبور شه بره دسشویی چونچکلا یبوستبه یکم اگ بگم پوشکت نمیکنم یهو چن روز پی پی نمیکنه بعد باید با کلی درد و گریه و عذاب پی پی کنه

چیکار کنم بنظرتون؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

دختر خواهرشوهرمم اینجوریه البته اون دوسالشه جیششو میگه پی پی نه اونم شورت آموزشی گرفته براش میپوشه ک حداقل تو اون پی پی کنه

از کسی که شمارتو توی گوشیش سیو نمیکنه توقع نداشته باش خودتو توی قلبش سیو کنه   ای کاش روزی برسه که هیچ زنی توی زندگیه مشترکش بجایی نرسه که فقط معشوقه ی پنجشنبه شب های شوهرش باشه     💚  من همون سلطان تعلیق بیخیالم قبلم 💚

من گفتم اخ دخترم میخواد بره لالا 

اونجا باید بره لالا 

بردمش 

دیگه هی میگه اخ میبرمش دستشویی 

بعد که کارش رو انجام میده میگه لالاااااا 

براش داستان درست کن

رزیدنت پرتلاش جراحی زنان و زایمان👌🏻💪🏻💪🏻💪🏻😎

یعنی احساس کردم پسر خودمو میگی ولی من‌ هر چقدر گریه کرد قبول نکردم پوشکش کنم‌چونکه هر چی بزرگتر مبشن سخت تر میشه توام در مقابلش کوتاه نیا بعد از دو هفته پسرم خودش میره پی پی میکنه خودشم مشوره دستاشم میشوره بعد انقدددددر با ذوق میگه ماااااامان پی پی کردم انگار چ کررررده  

من دخترم هنوز دوسالش پر نشده ولی نه جیش نه پی پی رو نمیگه تو پوشک میکنه به نظرتون باید نگران بشم؟هر کار میکنم نمیره مثلا تو حمام کارشو بکنه قبل کارش نمیگه بعد ک کارش تموم شد میاد اشاره میکنه ک عوضم کن😑

تاپیک حس ششم میبینم تشنج میکنم😐   مامانم میگه با رفیق ناباب نگرد😌        نمیدونه من خودم رفیق ناباب همم😎 نی نی یار جان کاش قبل ترکوندنم میگفتی پست سیاسی ممنوعه مگه نمیدونی من آلزایمر دارم 😐 
2706