2737
2739
انشاالله عزیزم انشاالله. اینایی که گفتیو همش تکرار کن پیش خودت ولی بگو من پرده نو خریدم مبل نو خریدم ...

چشششم مرسییی

من یه مامان افسرده بودم ولی از وقتی که دخترم خندید دیگه شادم😊 من عاشق پیشرفتم😍 عاااشق هیجان😍 عاااشق شیرینی پزی😍 دوست دارم زبانم فول شه😍 رانندگیم حرفه ای شه😎😛 عاااشق کمک کردن به بقیه ام😍 من خیییلی آرزوها دارم😀 من به همش میرسم چون شااادم، حالا تویی که اینارو خوندی یه لبخند گشاااد بزن😉 آفرین الان خوشکلتر شدی😀😚❤بخند عزیزم فراموووش شه دردات😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بچه ها به این فرشام چ رنگ و مدل مبلی میاد؟؟؟ مبل راحتی منظورمه اگه عکس بدین بهتره 😘

حتما رنگ ساده بردار که به فرشات بیان و البته رنگ روشن از گلای قالی کمک بگیر ببین چه رنگی توشون هست که خوشت بیاد اگر من بودم شیری انتخاب میکردم  

بعضی وقتا عمدا میبازی که فقط از بازی بیای بیرون
2738
حتما رنگ ساده بردار که به فرشات بیان و البته رنگ روشن از گلای قالی کمک بگیر ببین چه رنگی توشون هست ک ...

عاره اتفاقا خودمم نظرم این بود یا شیری یا استخوانی بگیرم

وقتی توی یه تاپیک پست میذارم و دلیل ومدرک از قرآن میارم و تومیگی خرافاته و قبول ندارم و....اونوقته که دیگه جوابتونمیدم؛چون کسی که خدارو قبول داره ولی قرآنو نه،احمقه ...و تو منطق من بحث کردن باآدم احمق،توهین به خودمه! حالا تو فکرکن من کم آوردم،اوکی.... اینجوری خوش باش😉
2706