2733
2739
من تازه دارم دکور خونمو عوض میکنم یه سری چیزامو مث تابلو وبوفه فرش اینا هنوز پولم ندارم مبل و پردمو ...

مبارکه عزیزم مبلت چند دراومد طرحش چیه؟

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببخشید دیر نظر میدم از این مدل مبل اصلا نخرید از بستگان ما دارن خیلی پشیمون شدن میخوان پس بدن قسمت د ...

عزیزم کدوم مدل مبل؟ میشه عکس بدی

🌸اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم🌸
من تازه دارم دکور خونمو عوض میکنم یه سری چیزامو مث تابلو وبوفه فرش اینا هنوز پولم ندارم مبل و پردمو ...

میشه بپرسم تابلوتونو چند گرفتید؟؟؟

آمین شود هرآنچه میپنداری🙂
2728
سلام دوستان اگه واسه دیزاین خونتون از این خوشگلا خواستین یه سر به پیجم بزنین نصف قیمت واستون سفارش م ...

همین چند ؟

از کلمه خوشبحالت متنفررررررم 😡                                     دوستان نام کاربریم اسم یکی از شخصیتهای کلاه قرمزیه 😊

من مجردم☹☹

خونه بابام هم، خود خونه خوبه بد نیست چون تازه ۱۰،۱۱ اومدن اینجا خیلی قدیمس نیست ولی خوب وسایلاشون یکم قدیمیه جدیدو جینگول مینگول نیست.برا همین عکس نمیدم😑😑😏😏

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ

یک روز بر گونه ی این مملکت یک بوسه، و بالای سرش یک یادداشت میگذارم و می روم؛ "آنچنان زیبا خوابیده ای که دلم نیامد بیدارت کنم..."🍂دوستان گلی که مبتلا به بیماری سرطان هستن در مورد مراقبت های بعد از شیمی درمانی نیاز به کمک دارن می تونن از من بپرسن تا جایی که بتونم با تجربه های شخصی خودم پاسخ می دم...من و دیگه تو تاپیک های دورهمی تگ نکنید با تچکر... 
2738
کدوما قشنگتره

اولی

ولی‌من در کل ازین مبلا که‌پایه هاش اینجوریه‌خوشم نمیاد.

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ
من مجردم☹☹ خونه بابام هم، خود خونه خوبه بد نیست چون تازه ۱۰،۱۱ اومدن اینجا خیلی قدیمس نیست ولی خوب ...

مگه همه ی خونه ها باید جینگول پینگول باشن؟  

عزیزم عکس و رد کن بیاد

یک روز بر گونه ی این مملکت یک بوسه، و بالای سرش یک یادداشت میگذارم و می روم؛ "آنچنان زیبا خوابیده ای که دلم نیامد بیدارت کنم..."🍂دوستان گلی که مبتلا به بیماری سرطان هستن در مورد مراقبت های بعد از شیمی درمانی نیاز به کمک دارن می تونن از من بپرسن تا جایی که بتونم با تجربه های شخصی خودم پاسخ می دم...من و دیگه تو تاپیک های دورهمی تگ نکنید با تچکر... 
مگه همه ی خونه ها باید جینگول پینگول باشن؟   عزیزم عکس و رد کن بیاد

😂😂

اخه بازم نمیشه

چون داداشام که هردو مجردن وسط خونه پلاسن الان یکیشون سر کلاسه معلمه اونیکیم دانشجوعه باز سرکلاسه کلی کتاب وسط،خونسن🤭🤭😑😑

راحتن میدونن کسی نمیاد😂😂

😂😂 اخه بازم نمیشه چون داداشام که هردو مجردن وسط خونه پلاسن الان یکیشون سر کلاسه معلمه اونیکیم دا ...

از دست داداشا 😁😁😁😁😁

قشنگ ومرتبه میدونی بنظرمن خونه کابینت شیک و سرامیک یا پارکت شیک وتمیز داشته باشه با رنگ یا ماغذ دیوا ...

خیلی تو این چیزا نباش.

الان عکسای پاینتر این پستتو ببین.اینام موکت دارن ولی خونشون خوبه.

هرچند قبول دارم تا زه جایی باید خود خونه هم خوب باشه.

باید تابستونی دوتا قوطی رنگ میگرفتید با شوهرت رنگ میکردی یا ازین پمپا مبگرفتید میرختید تو پمپ سر یک ساعت رنگ میکردید سفیدو تمیز میشد درام باز میزشتید چون گرم بود تا فردا خشک میشدن بوشم میزفت

2706