2733
2734
قشنگ ومرتبه میدونی بنظرمن خونه کابینت شیک و سرامیک یا پارکت شیک وتمیز داشته باشه با رنگ یا ماغذ دیوا ...

عزیزم من برام تمیزی ومرتبیه خونه مهمتره ،سلامتیودل خوش باشه بقیه حله 

فقط خدا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
قشنگ ومرتبه میدونی بنظرمن خونه کابینت شیک و سرامیک یا پارکت شیک وتمیز داشته باشه با رنگ یا ماغذ دیوا ...

پرده آت به همه چی می ارزه

معلومه باسابقه ای

اگه خونه از خودته کم کم بهشون میرسی انشاالله

لطفا وقتی میرید مسافرت یه بسته کیسه زباله هم با خودتون ببرید .اشغال هاتونو بریزید تو کیسه و بندازین داخل اولین سطل اشغالی که دیدین _ برای شادی روح محمدم صلوات میفرستید؟؟؟  

اینم خونه من،ی دو ماه پیش فروختم از این جدیده عکس ندارم

گرگ هر شب به شکار میرفت و بی آنکه چیزی شکار کند باز میگشت...شبی گرگ را ناراحت دیدم...با لاشه یک آهو در دهان به گله آمد!گرگ های گله شاد از این شکار او...پرسیدند چرا ناراحتی گرگ؟!!گفت:شبی در سیاهی بیابان چشمانش را دیدم؛دلم را ربود!هر شب به خواست پایم که نه به خواست دلم میرفتم تا تماشایش کنم...امشب محو تماشایش بودم که شنیدم صدای سگان ولگرد را؛دویدم...پریدم...زیر گلویش را گرفتم و دریدمش!!آنچنان دوستش داشتم که نمیخواستم ”سهم دلم”نصیب”سگان ولگرد”شود...
😂بچه داریه

اره به خدا ۴ سال پیش مبل خریدم  پرده و فرش عوض کروم 

این جوجه از راه رسید باز فرشام رو جمع کردم😍😍😍

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
2738
پس واقعا ۳ویرانگرداری ،من دوتاشودارم 🤪🤪🤪🤪🤪🥴🥴🥴🥴🥴🥴🥴😂😂😂😂

۴تا دارم 

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
این برا عیده اینم برا الانه🤣🤣🤣🤣🤣🤣

وای ساراااا

فرش بالاییا عین مال منه که!!

بین خودمون باشه من دست دوم گرفتم اصلا نمیدونم مارکش چیه

در بدر دنبال اینم بدونم چیه مارکش چند شونه اس اصلا!!

ولی خیلی خوبن

لطفا وقتی میرید مسافرت یه بسته کیسه زباله هم با خودتون ببرید .اشغال هاتونو بریزید تو کیسه و بندازین داخل اولین سطل اشغالی که دیدین _ برای شادی روح محمدم صلوات میفرستید؟؟؟  
2706