2752
2734
مرسی عزیزم چشششمم حتما حتما اسمت چیع عزیزم بگو یادت کنم حرم زیاد میرم

دورت بگردم که 😍😍😍😍❤

اسمم الهام عزیز دلم 🥰

ان شاءالله با نفس پاک تو در کنار حاجت خودت منم حاجت روا شم 🥺❤❤❤

بیکار نباش برای ظهور امام زمان (عج) صلوات بفرست😍❤کاش دستان خدا پیدا بود، 🙌تا درآن وقت که بی حوصله و تنهایی 😒و دلت از غم دنیا دریاست 😢بزنی تکیه به آن 😌و بخندی به همه رنج جهان 😃آره من مذهبی ام😎 عقب مونده و جاهل نیستم توی قفس هم زندگی نمیکنم 😏عاشق چادر مشکیمم 😍😍😍❤تو اگه غیر مذهبی هستی ؛عقایدت رو واسه خودت نگه دار 🤗حق نداری به من و چادر و دینم بی حرمتی کنی باشه؟ آفرین😌
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
میشه لطفاآدرس دقیق مبل فروشی رو بگید

عزیزم تهران _یافت اباد _بازار مبل _پاساژ کوروش _ورودی داریوش دوم _طبقه ی منفی یک _گالری مبل فلورانس 

کله سبک مبلمانش استیل وکلاسیکه 

برای مبلای باقیمت بالا کار ترک وایتالیا روبه روی کوروش بازار مبل ایران هست اونجا برو 

عزیزم تهران _یافت اباد _بازار مبل _پاساژ کوروش _ورودی داریوش دوم _طبقه ی منفی یک _گالری مبل فلورانس& ...

مرسی عزیزم🌹🌹🌹🌹

اسفندی که باشی میشی ته تغاری خدا   خدایا دل ته تغاریت رو نشکن به آرزوش برسون .
شدهرم خیلی مغروره اینا که نمیدن همین طوری هم نمیره بهشون بگه نمیتونم کمکم کنید البته واقعا چیزی که ع ...

حتی شماپیش قدم نشدی بگی بگیرن عروسیتونو!؟

بنظرمن غرورتوهمچنین جایی به دردنمیخوره وقتی شماتواذیتی

غرورجلوی پدرومادردوطرف معنایی نداره وقتی چندساله بلاتکلیفی

اینکه میگی به روی خودشون نمیارن بحثش جداست ولی آیاخواستید؟

چه اشکالی داره کمک گرفتن ازپدرومادروخانواده قرارنیس ازدوست وغریبه بخوادپدرومادرفرق میکنه

بنظرمن شماپیش قدم شو چه خانواده خودت چه خانواده خودش مطرح کن هرچقدردیرترازدواج کنی شرایط واوضاع بدترم میشه

ازدوطرف کمک بخوایدموضوع سخت وپیچیده ای نیس

مگراینکه نخوان کمک کنن...

که اونم تاکی واقعاً میتوونیددورازهم باشید؟

تاکی تحمل اینکه توعقدوبلاتکلیفی باشیدومیتوونیدداشته باشید!

یه فکراساسی کنیدچون ادامه ی این وضعیت اول ازهمه به صلاح شماکه دختری نیست...

مرابخوانید(☝️)تابرای شمااجابت کنم🌺خدای من خدای معجزه هاست من معجزه رادیدم(تاپیک هام هست)🌈❤سوالات حقوقی وشرعی تاحدتوانم پاسخگوهستم❤پوشش یک انتخاب کاملاًشخصیه به عقایدهم احترام بذاریم،من محجبه م🧕اگرمذهبی هستیدافراط نداشته باشید!شمانمونه یی برای بقیه ی مذهبیاافراط نکنیم دین هراسی نکنیم دین خدادین مهربانی ست باهم مهربون باشیم❤جاذبه داشته باشیم مبلغ دین اسلام باشیدنه دافعش!همه ی ماچه چادری چه مانتویی وچه...درکنارهم جامعه وملتیم هوای هموداشته باشیم🚫انسانیت برترین دین توهین به اعتقادات همدیگه جزفاصله چیزی رودرپی نخواهدداشت🚫اینجاکنارهم جمع شدیم که تبادل نظرکنیم نه بحث وجدل✔همدیگه روزودقضاوت نکنیم🌹چه شیعه چه سنی چه ترک چه لر چه آذری وعربهای ایران و...همه ی مانمونه وتعریف کننده ی ایرانیم❤توهمه ی اقشاربدوخوب هست🌹همه ناراحت آینده ن نگرانن همه همینیم مسلماًمامردمیم که ضربه رومیخوریم جای دعوا وربط دادن بی لیاقتی یه سری مسئول ،به دین وحجاب و...اینجابهم انرژی بدیم💙#ایران_جاوید
شدهرم خیلی مغروره اینا که نمیدن همین طوری هم نمیره بهشون بگه نمیتونم کمکم کنید البته واقعا چیزی که ع ...

البته شرمنده به عنوان یه خواهرنطرموگفتم🌹❤

جات بودم سفت پای حرفم می موندم یاجدامیشدم یاتکلیفم مشخص میشد ولی بناتوبذار رو اینکه دوطرف کمک کنن هم به خانواده خودم میگفتم که من سختمه این شرایط وهم به خانواده همسرم یاکمک میکردن وآبروشون حفظ میشدیاجدامیشدم ممکن بوداین مصمم بودن کارموراحت میکردویه فکره اساسی میکردن...

مرابخوانید(☝️)تابرای شمااجابت کنم🌺خدای من خدای معجزه هاست من معجزه رادیدم(تاپیک هام هست)🌈❤سوالات حقوقی وشرعی تاحدتوانم پاسخگوهستم❤پوشش یک انتخاب کاملاًشخصیه به عقایدهم احترام بذاریم،من محجبه م🧕اگرمذهبی هستیدافراط نداشته باشید!شمانمونه یی برای بقیه ی مذهبیاافراط نکنیم دین هراسی نکنیم دین خدادین مهربانی ست باهم مهربون باشیم❤جاذبه داشته باشیم مبلغ دین اسلام باشیدنه دافعش!همه ی ماچه چادری چه مانتویی وچه...درکنارهم جامعه وملتیم هوای هموداشته باشیم🚫انسانیت برترین دین توهین به اعتقادات همدیگه جزفاصله چیزی رودرپی نخواهدداشت🚫اینجاکنارهم جمع شدیم که تبادل نظرکنیم نه بحث وجدل✔همدیگه روزودقضاوت نکنیم🌹چه شیعه چه سنی چه ترک چه لر چه آذری وعربهای ایران و...همه ی مانمونه وتعریف کننده ی ایرانیم❤توهمه ی اقشاربدوخوب هست🌹همه ناراحت آینده ن نگرانن همه همینیم مسلماًمامردمیم که ضربه رومیخوریم جای دعوا وربط دادن بی لیاقتی یه سری مسئول ،به دین وحجاب و...اینجابهم انرژی بدیم💙#ایران_جاوید
اگه بیشتر از ظرفیت میز مهمون بیاد خونه تون چیکار میکنی؟ چون میبینم قالی پهن نیست برام سوال شد

تا حالا پیش نیومده، اگرم بیشتر بودن دوستامون بودن که به صورت سلف سرویس غذا میدیم

دلم يك دوست ميخواهد كه بشود با او حرف زد و بعد پشيمان نشد.
دورت بگردم که 😍😍😍😍❤ اسمم الهام عزیز دلم 🥰 ان شاءالله با نفس پاک تو در کنار حاجت خودت منم حاجت ...

فدات بشم عزیزم 

حتما یادم میمونه مطمئن باش ❤️😘😘توهم دعام کن دعای دوس در حق دوست برآوردس شک نکن

واسه خوشبختیمون ی صلوات مهمونم کنید 💚کاربری سوممه به لطف نی نی یار جونا😁مربی آینده باشگاه بدنسازی 💪.  قلب من به عشق پرسپولیسم میتپد❤️#تا ابد قرمزززز💪❤️
فدات بشم عزیزم  حتما یادم میمونه مطمئن باش ❤️😘😘توهم دعام کن دعای دوس در حق دوست برآوردس شک ن ...

روی چشمم مهربونم 🥺❤

ان شاءالله خود امام رضا ضامن آرزوهات بشه😍🥰❤

بیکار نباش برای ظهور امام زمان (عج) صلوات بفرست😍❤کاش دستان خدا پیدا بود، 🙌تا درآن وقت که بی حوصله و تنهایی 😒و دلت از غم دنیا دریاست 😢بزنی تکیه به آن 😌و بخندی به همه رنج جهان 😃آره من مذهبی ام😎 عقب مونده و جاهل نیستم توی قفس هم زندگی نمیکنم 😏عاشق چادر مشکیمم 😍😍😍❤تو اگه غیر مذهبی هستی ؛عقایدت رو واسه خودت نگه دار 🤗حق نداری به من و چادر و دینم بی حرمتی کنی باشه؟ آفرین😌
روی چشمم مهربونم 🥺❤ ان شاءالله خود امام رضا ضامن آرزوهات بشه😍🥰❤

مرسی عزیزدلم 😍

واسه خوشبختیمون ی صلوات مهمونم کنید 💚کاربری سوممه به لطف نی نی یار جونا😁مربی آینده باشگاه بدنسازی 💪.  قلب من به عشق پرسپولیسم میتپد❤️#تا ابد قرمزززز💪❤️