2733
2734

سلام 

دیدین طلا فروشی ها بلدن ک کی طلا میره بالا کی میاد پایین منم میخام بدونم ،چطوری بفهمم؟

اگه کسی شوهرش طلا فروشه یا تو اقوامشون میشه بیاین کمک؟

سودش چطوره؟چقدر سرمایه میخاد؟از چقدر سرمایه شروع کردین؟میصرفه ؟

کافیست آرزو کنم🌠💒💰🎀همان میشود💝

سلام

این کانال میگه ک طلا کی بالا میره کی پایین

https://t.me/BourseBaSherafat

بیست روز پیش یه پست گذاشت ک طلا گرون میشه من 10ملیون داشتم رفتم طلا خریدم الان شده 12 ملیون

امروز هم یه پست جدید در مورد قیمت طلا داشت

نمیدونم از کجا بلده ولی من دنبالش میکنم همیشه درست گفته

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ممنون عزیزم

فقط گلی من از این چیزا سر در نمیارم 

این لینک رو کپی کن و توی گوگل سرچ کن

https://harfeto.timefriend.net/16222836856922       لینک تایم فرند حرفی بود در خدمتم جواب رو یجوری میرسونم بهتون فاطی هستی اینجا پیام بدین                                                          دیگر بازی بس است... بیا شمشیر ها را کنار بگزاریم و خستگی در کنیم... اما!!! چرا پشت من می‌سوزد و دست تو خونیست؟؟... H.A, F, ,S  عاشــــقتونـم

عزیزم من پیشبینیهای کشورهای مختلف و میخونم گلم اگه به قصد سرمایه گذاری میخوای طلای مستعمل بگیر ...اگه طلای نو میگیری تا دوسال به فروشش فکر نکن ...اما خب من پارسال همین موقع ها طبق یه پیش بینی اعلام کردم به دوست و اشنا که طلا تااخر شهریور ٩٩ به مرز ١۵٠٠ هم میرسه ..الانم طبق همون پیش بینیا میگم تا سال دیگه به مرز ٣ تومن میرسه 

هیچکس من نیست و این قدرت منه💪تآج👑روسَر مَنِع توچِرا گِرِفتی فآزِپآدِشآیی😉
2738
عزیزم من پیشبینیهای کشورهای مختلف و میخونم گلم اگه به قصد سرمایه گذاری میخوای طلای مستعمل بگیر ...اگ ...

من پول ندارم خیلی کمه به نظرتون بخرم تا ۲ ماه دیگه بفروشم چون پولشو لازم داره حداقل ۲ ماهه بالاتر بره

من پول ندارم خیلی کمه به نظرتون بخرم تا ۲ ماه دیگه بفروشم چون پولشو لازم داره حداقل ۲ ماهه بالاتر بر ...

نه دوماهه فروش حتما سودی نداره اما خب تضمینی هم نیست ک ضرر داشته باشه

هیچکس من نیست و این قدرت منه💪تآج👑روسَر مَنِع توچِرا گِرِفتی فآزِپآدِشآیی😉
2706