2737
2734
عنوان

شده تا حالا حس کنین چقدر تنهایین😔

| مشاهده متن کامل بحث + 261 بازدید | 52 پست

بعضا گریه ام میاد دلم به حال خودم میسوزه ولی میریزم تو خودم میگم بزا تو خودم بمونه بلکه زود دق مرگ شدم

به حکیمی گفتم روی انگشترم چه بنویسم که هم وقتی شادم هم وقتی غمگین به ان بنگرم؛گفت بنویس میگذرد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دقبقا من تل و اینستا ندارم شوهرمم از اینجا خبر نداره باور میکنی شارژایی ک میگیره واسم ازم حساب پس می ...

واااای چه شباهتی؟؟؟منم بسته نتمو خودم یواشکی میخرم خبر نداره...میبینی حال و روزمونو؟؟؟!!!شوهرت بددله؟؟

به حکیمی گفتم روی انگشترم چه بنویسم که هم وقتی شادم هم وقتی غمگین به ان بنگرم؛گفت بنویس میگذرد
2731
واااای چه شباهتی؟؟؟منم بسته نتمو خودم یواشکی میخرم خبر نداره...میبینی حال و روزمونو؟؟؟!!!شوهرت بددله ...

من خودم بد دلش کردم اولای نامزدی انقدر از دوس پسرم گفتم واسش اینجوری شده اصلا بهم اعتماد نداره بعد دو سال زندگی

مامان دوقلو ها
من زیادنمیتونم حرف بزنم فقط میتونم بگم یه مشاوره خوب همه چیودرست میکنه باتوکل بخدا 

من چندبار به شوهرم گفتم بریم مشاور تو نامزدی هم کفتم قبول نکرد..حاضر نیست بریم مشاور..منو هم که تنهایی نمیزاره جایی برم..از مشاورای سایت هم کمک خواستم ولی درست حسابی راهنماییم نکردن

واااای چه شباهتی؟؟؟منم بسته نتمو خودم یواشکی میخرم خبر نداره...میبینی حال و روزمونو؟؟؟!!!شوهرت بددله ...

هر چی بخام واسم میگیره ها ولی خودمم متوجه ام ک بهم اعتماد نداره

مامان دوقلو ها
هر چی بخام واسم میگیره ها ولی خودمم متوجه ام ک بهم اعتماد نداره

اعتماد که داره ولی میترسه منم مثل خودش بشم..میترسه تل و اینستا نصب کنم مثل خودش بهش خیانت کنم....من از دوست پسرم هیچی بهش نگفتم هیچی..

2740