2733
2739
عنوان

شده تا حالا حس کنین چقدر تنهایین😔

| مشاهده متن کامل بحث + 261 بازدید | 52 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اخه ادم ب مرحله دیوونگی میرسه

من ک ب ارامش رسیدم. با خودت حلش کن. ادم ها اگ دور و برت هم باشن و ب حرف هات گوش بدن بددنشون درمون نیس. ی روز ممکنه باهات بد بشن و از حرفات واس ازار خودت استفاده کنن هر چ از ادم ها دور تر و با تنهایی خودت کنار بیای ارامشت بیشتره

2738
قول بده یه روز کاراتومیکنی اولش بگی خدایا توکل به تو اونروزتو باروزای دیگت مقایسه کن خبر بده فقط ناا ...

چطور کارامون رو بکنیم وقتی عین اسیر موندیم یه جا.نه میزارن جایی بریم نه کسی رو داریم دقیقا عین یه برده

به حکیمی گفتم روی انگشترم چه بنویسم که هم وقتی شادم هم وقتی غمگین به ان بنگرم؛گفت بنویس میگذرد
چطور کارامون رو بکنیم وقتی عین اسیر موندیم یه جا.نه میزارن جایی بریم نه کسی رو داریم دقیقا عین یه بر ...

منم شوهرم اجازه نمیده پامو از در خونه بزارم بیرون تنهابی

مامان دوقلو ها
نه خوب راه داره همش اینجوری مگه میشه 

راهش چیه؟؟؟من که 6ساله اینجوریم..هرراهی که بگی رفتم..با زبون خوش بازبون دعوا.محبت هرچی بگی

به حکیمی گفتم روی انگشترم چه بنویسم که هم وقتی شادم هم وقتی غمگین به ان بنگرم؛گفت بنویس میگذرد
منم شوهرم اجازه نمیده پامو از در خونه بزارم بیرون تنهابی

پس همدیگه رو خوب درک میکنیم..من شوهرم نمیزاره یه تل یا اینستا نصب کنم خودش هر غلطی دلش میخواد میکنه ولی وقتی به من میرسه نمیزاره..اینجارم نمیده عضوم وگرنه گوشیمم میگیره..یه دوست معمولی هم ندارم..😢😢😢

پس همدیگه رو خوب درک میکنیم..من شوهرم نمیزاره یه تل یا اینستا نصب کنم خودش هر غلطی دلش میخواد میکنه ...

دقبقا من تل و اینستا ندارم شوهرمم از اینجا خبر نداره باور میکنی شارژایی ک میگیره واسم ازم حساب پس میگیره؟

مامان دوقلو ها