2733
2739
عشقمی گلم  ها میگم تپشه توام شیر سخت میخورد از چند روزگی به بعد درست میشه  سز کردی دی ...

آره گلم سز بودم 

تپش تا یه هفته بیشتر شیر خشک میخورد چون درد داشتم و مشکل قلبی بعد هم شیر خودمو تا دو ماهگی خورد 

از روز سوم به بعد راحت تر میگیره سینه رو

نیست یک ساعت قرار این جانِ بی‌آرام را........یا رب آن آرامِ جانِ بی‌قرارِ من کجاست؟
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آره گلم سز بودم  تپش تا یه هفته بیشتر شیر خشک میخورد چون درد داشتم و مشکل قلبی بعد هم شیر خودم ...

مرسی عشقم😍😍کیارشم اول نق میزنه بعدش با عصبانیت میک میزنه😂😂

اونی که فکر میکنی تو باغ نیست خودش صاحبه باغه😜
😍😍مرسی در در جون  @مینا8282     بیا نفس 😆😁

ای جونم مبارکه😍😍😍

ایشالا زایمان من البته بعد ازدواج😂😂

بلند بگو امین😁😂

زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست🌸                   
2728

اسمشو کیارش گذاشت؟!😁

میشه عکسشو بزاری منم ببینم🥺

زهرا خودش لغو کاربری شده😞

از حالا تا همیشه من دلم سمت توئه                                واسه مهربونیات دلم طرفدار توئه                                       به خودت قسم که عشقی                                   
2740

@مینا8282   عکس کیارشو داری به منم نشون بدی؟  

زهرا خودش تعلیقه  

از حالا تا همیشه من دلم سمت توئه                                واسه مهربونیات دلم طرفدار توئه                                       به خودت قسم که عشقی                                   
الان فهمیدم نبودم تازه اومدم😳 ن ندارم زود پاکید عکسشو

چرا؟🥺🥺🥺🥺🥺میخواستم ببینمش 😭😭😭

نمیدونم نبودم مامی گپ هس اونجا میتونی پیداش کنی البته اگه نرفته باشه

عبضی چرا رفت؟😐😐😐😐

2706