2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حتما رفته بیا خودم بزارم 

مامان شدن چه حسی داره😍😍

‏خیلی دلم میخواد تو مکالمه از واژه(( اشتباه به عرضتون رسوندن)) استفاده کنم ولی همیشه هول میشم و میگم گوه خورده کی گفته :|                                                                          وقتی یه اتفاق بد برای یه ایرانی میافته دو دسته وجود دارند_خودش و اطرافیانش که اعتقاد دارن چشم خورده _دشمنانش که اعتقاد دارن بالاخره خدا جوابشو داد😐😂
ای خدا چه نازه 😍😍به گرد پایه کیارشم نمبرسه البته🤪🤪🤪

😂😂😂بله البته 😘

میان آرزوهای من..... دختری با موهای بلند و چشمان درشت میان بیشه ای از مهربانی ساز میزد و تمام هستی به ساز او میرقصید ....و ناگهان همه چیز زیباترمیشد.....تو همان آرزوی آمین شده منی تپشم❤️
2731
عشقمی تو این بالا بودنه سنت اینجا به دردت مبخوره 🤣🤣 بحث و کش نمیدی 

دیوونه غش کردم بس کن😂😂😂😂😂

میان آرزوهای من..... دختری با موهای بلند و چشمان درشت میان بیشه ای از مهربانی ساز میزد و تمام هستی به ساز او میرقصید ....و ناگهان همه چیز زیباترمیشد.....تو همان آرزوی آمین شده منی تپشم❤️
2740
😂😂غش نکن 😛😛😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

قربونت بشم ان شالله زیر سایه مامان و بابا بزرگ بشه😍

سوالی بود در خدمتم 😁😁

خیلی خوبه خیلی فک کن یکی هست از گوشتو خونه تو که اگه نباشی خیلی ناناحت میشه 😁😁

عزیزمممم واسه خواهر منم دعا کن حامله بشه. اونم دلش خیلی نی نی میخواد  یه پسر ۷ساله داره. البته. دوماد نفسع😂😂

دیگه. حامله نمیشه. 

قربونت بشم ان شالله زیر سایه مامان و بابا بزرگ بشه😍 سوالی بود در خدمتم 😁😁

عشقمی گلم 

ها میگم تپشه توام شیر سخت میخورد از چند روزگی به بعد درست میشه 

سز کردی دیگه اره ؟

اونی که فکر میکنی تو باغ نیست خودش صاحبه باغه😜
2706