2733
2734
عنوان

چقد شوهراتون رو این موارد حساسن ؟میخوام ازدواج کنم ولی میترسم

| مشاهده متن کامل بحث + 1732 بازدید | 75 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اصلا

دفعه اول روی پام دید با ذوق میگفت وااااااای جای بخیه گنده

حالا نمیدونم جای بخیه چه جذابیتی داره🥴🥴🥴🥴

براش توضیح دادم هی می‌پرسید چرا من ندارم؟ چرا؟ 

ببین روی کمرم نیست؟ پشت بازوم نیست؟ 

کاش میشد همه حرف ها را زد. بعد مُرد....

رووو هیچ کدووووم حساس نیس مگ خودشون بی ایرادن یا اینایی ک گفتی دست خودمون؟؟؟؟

✓زن✓در زبان کردی ب بهترین نحو ممکن معنی شده است...ن خانم است،ن زنیکه،ن ضعیفه....اورا آفرت می‌نامند ب معنای آفریننده🔥😍گروه آبی:وزن شروع ۷۸🥺وزن هدف ۶۸😎⁦❤️ب امید روزی ک لباسام دوباره تنم بشه😃🌼
2731
منم نمیدونم چرا خواستگار ندارم☹️

این منم😂😂😂

وزن ۷۰»»»وزن هدف ۵۵»»صورت صاف ..اندام قشنگ ..مو های پریشان ..وکلی اتفاق خوب......یه رقص بی وقفه از شادی ..ینی میشه؟.....واسم انرژی مثبت بفرستین و دعای خوب کنید..........‌.....♥️یک کاربر رک🤨همین♥️

بخدا این مردا خودشون اینقدر اش دهن سوزی نیستن والا 

خودت دست کم نگیر خودتو قبول کن تا بقیه هم قبولت کنت 

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر
2738

بیشتر اخلاق مهمه..و تو  رابطه لذت ببرید.اهمیت نمیدن..منم یه لکه سیاه رو پشتم داره پایینتر از گردن طوری لباس بندی بپوشم و دکلته مشخصه قبل ازدواج برام‌مهم بود مثل تو حساس بودم واقعا اصلا برا همسرم مهم نیست..

مطمئن باش ازدواج کنی شوهرتم ظاهرش یه ایرادایی داره

هرموقع ازدواج کردی هیچوقت هیچوقت اینارو به شوهرت نگو

چون خیلی مردا به ترک پوست توجه نمیکنن تو بگی توجهش جلب میشه و ازت ایراد میگیره اما نگی اونم چیزی نمیگه

ولی پر مویی بده خب زود به زود شیو کن

نگران نباش عزیزم اگر طرف دوستت داشته باشه همه چیز رو زیبا میبینه و همونجور که هستی دوستت داره ولی امان از وقتی که طرف آدم مناسبی نباشه هرچقدرم که بی عیب باشی یه چیزی واسه ایراد گرفتن پیدا میکنه

2706