2726

سلام چقد شوهراتون روی ترک پوستی و پر مویی حساسن؟ من ترک پوستی زیاد دارم ولی پوست بدنم سفیده پرمویی هم دارم لیزر میکنم ولی بازم رو کمرم و اینا کرک دارم که نمیشه لیزر کرد. 

اندامم هم رو فرمه قدم ۱۶۵ و وزنمم ۵۵ 

ولی خیلی میترسم که ترک پوستی رو به روم بیارن اخه درمان خاصی هم نداره. 

تا حالا چند تا خاستگار به خاطر این موضوع رد کردم ترک های پوستیمم پهن نیستنا باریک هستن ولی زیادن 

لطفا اگر میخواین مسخره کنین از تاپیک برید بیرون 

حساسیت الکیه

اصلا

ولی تو نامزدی بهش بگو

💖سرگروه تثبیتی های قهرمان 💖 تاپیک قوانین تثبیت وزن💪 شروع رژیم: 1401/08/27 ✌ 💚عضو گروه سبز💚  قد:۱۷٠ وزن اولیه:۸۲.۳😓    81.4 » ۸٠.۸ » ۷۹.7 » 79.3 » 78.6 » 77.6 » 79 » 78.2» 76.8» 76.4 ۷۵.۹ » ۷۴.۹ » ۷۴.۶ »  71.9»۶۹.۹»  68.3 هدف نهایی🔥۶۵🔥😍  قهرمان زندگی خودم میشم 💪💪          💥۷۸🔓»💥۷۶🔓»74💥🔓»٧2💥🔓» 70💥🔓69💥🔓 68 💥🔒67 🔒66🔒 65🔒

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من دیگ دارن ترکان به ساعدم میرسن 

وزن ۷۰»»»وزن هدف ۵۵»»صورت صاف ..اندام قشنگ ..مو های پریشان ..وکلی اتفاق خوب......یه رقص بی وقفه از شادی ..ینی میشه؟.....واسم انرژی مثبت بفرستین و دعای خوب کنید..........‌.....♥️یک کاربر رک🤨همین♥️

من اصلا مو ندارم ولی ترک پوستی بخاطر دوتا بارداری تا دلت بخواد، شوهرم اصلا حساس نیس کلا توجه نمیکنه یا براش مهم نیس .

نفسم بنده بهتون جوجه های من 😍 پویان عشق❤️ دلوان نفس❤️

حالا نه که مردا همه لطیف تر از گلن

اونام هزارو یک ایراد دارن

مردها با هم فرق می‌کنن، یکی اصلاً نمی‌بینه ترک پوستی رو، یکی هم حساسه، نمیشه یه چیز کلی گفت، ولی معمولاً آقایون جزئیات رو دقت نمی‌کنن

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
2706