2733
2734
عنوان

شوهرم قهر کرده ۵ روزه از خونه رفته منم تو شهر غریبم ولم کرده کمکم کنین

| مشاهده متن کامل بحث + 2360 بازدید | 128 پست
من فراری ندادم گفتم من میترسم منو تنها نذار گفت نه تنها بمون قدرمو بدونی ببینی کی رو ازدست دادی بعدم ...

اون دنبال بهانه بوده تو به خودت نگیر ،اقدام قانونی کن از حق و حقوقت نگذر تا بفهمه فیلش یاد هندستون کنه باید تاوان بده

هر نفسی ک یک نفس بی گناه را بکشد گویی همه را کشته است . قرآن کریم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من فراری ندادم گفتم من میترسم منو تنها نذار گفت نه تنها بمون قدرمو بدونی ببینی کی رو ازدست دادی بعدم ...

والا به نظرم شوهرت حق داره اینقدر که پرروش کردین و هر بار رفتین التماسش کردین فکر کرده خبریه،اینبار اشتباه نکن حتما از یه مشاور حقوقی کمک بگیر و ادبش کن بچه پررو رو

خوب جمع کن برو شهرتون چرا موندی؟

کلید نداره رفته میترسم برم باز یه دعوای دیگه راه بندازه یکبار رفته بودم مشهد ۵ روز بعد خواست بلیط بگیره برگردم مامانم بنده خدا گفت بذار چند روز دیگه بمونه بعد بهم پیام داد همونجا بمون دیگه نمیخوامت برو طلاقت میدم زهرماری کرد سفرمو 

2740
نمیدونم چکار کنم از هیچی نمیترسه اصلا فکر نمیکنه من تنهام تو این شهر در اندشت 

مردا فکر کردن بلد نیستن سرنوشتتو بسپاری دستشون نابودی خودت اگه بلدی فکر کنی خودتو نجات بده مگرنه هیشکی دلسوز ادم نیست تو این زمونه

نمیدونم بخدا خانوادش هیچوقت بابت کارهاش دعواش نکردن بابای من همیشه زنگ میزنه باهاش حرف میزنه اونم می ...

ب نظر من اگ اینجوریه تا بچه نیوردی تکلیفتو روشن کن بچه ک بیاری خاطش جمع میشه کاری نمیتونی کنی بخاطر بچت بدتراذیتت میکنه

درست حسابی بترسونش

کلید نداره رفته میترسم برم باز یه دعوای دیگه راه بندازه یکبار رفته بودم مشهد ۵ روز بعد خواست بلیط بگ ...

نمیدونم برای مهریه اقدام کنم یا بدتر میشه نمیدونم برم مشهد یا بدتر میشه واقعا هیچی نمیدونم ولی خسته شدم آخه من کاری نکردم که برم التماسش کنم اونقدر بدبختم که به هرقیمتی زندگی کنم ؟

برو آرایشگاه موهاتو رنگ کن ناخن بکار مژه بذار ابروهاتو درست کن بعد برو ی فروشگاه کار پیدا کن مشغول ک ...

هه چقد رویایی فکر میکنی هنو این مشکل برات پیش نیومده که غذا خوردن یادت بره چ برسه ب اینکارا☹

2706