2733
2739
عنوان

رفتم خونه دوست پسرم اینا🤦🏻‍♀️

| مشاهده متن کامل بحث + 10041 بازدید | 77 پست
خب قدیم بهتر بود حداقل دخترا واسه خودشون ارزش قائل بودن . همین که پاشدی رفتی دم خونه پسر مردم یعنی ...

یعنی شما از یه رفتن دم در این همه حرف برداشت کردی😂😂😂 

باشه همون که شما میگی من هول شوهرم🤦🏻‍♀️😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مامان من ک با دوست دختر داداشم خوب برخورد میکرد بالاخره مهمونه شب اومد اتاق من حتی خوابید چند روز به نظرم خوب بود یه تعارفی میکرد

اگر از من بپرسی قوی ترین آدم کیه در جواب میگم زنی که تنهایی یاد گرفته🤗
2731

مادرشم همین برداشتو کرده که سرد برخورد کرده .هرکی باشه همین برداشتو داره .به خودشون زحمت ندادن یه جلسه پاشن بیان خواستگاری ببیننت بعد شما فرتی پاشدی رفتی اونجا .

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.
2738

مامانه بدش اومده منم دوس پسرم چندباری گف برو خونه خواهرم دعوتت کرده و فلان میدونستم خواهراش دل خوشی ازم ندارن بخاطر داداششونع رد کردم گفتم هروقت رسمی شد میام

خانوم مهندس بیکاره اینده که تا اخر عمر میخواد مجرد بمونه و سریال ببینه و چس ففیلشوبخوره. تیکر کنکور ارشدمه😪

حالا که نظر میخوای میگم

من یه لحظه خودمو جای مادراون پسره گذاشتم میگم ببین چه دختره پرویی چقدر رو داره که با پسرم هیچ صنمی نداره میره بازار بعدشم میاد خونم تازه جلوی منم نظر میده اصلا که دلم باهاش صاف نیست پسر ابله منم از اون پروتر😕😕😕

چه حسی پیدا کردی وقتی این همه راه رفتی بازار باهاش انتخلبم کردی نظرتم دادی ولی باز به نظرت توجهی نکردو بردلشتت برد خونشونو نظر خانواده رم پرسیدو اخرم نظر مامانشو اوکی داد.

من واقعا حس بدی گرفتم.

امیدوارم درست انتخاب کنی.خرف یه عمر زندگیه

خدای مهربون شکرت😍
حالا که نظر میخوای میگم من یه لحظه خودمو جای مادراون پسره گذاشتم میگم ببین چه دختره پرویی چقدر ر ...

وااای خدایا خیلییی خندم گرفت به این توصیفت 

ولی اخه دوستپسرم همش میگه اون خیلییی تورو دوست داره اینا اصلا اینجوری نیستن 

مامان من ک با دوست دختر داداشم خوب برخورد میکرد بالاخره مهمونه شب اومد اتاق من حتی خوابید چند روز به ...

تعارف کرد ولی نه خیلی بالاخره من یه دختر غریبم من که سرخود پانشدم برم دوست پسرم هی گفت بیا بریم حتی تو هم نرفتم جلو در خونه موندم 

2706