2726
عنوان

رفتم خونه دوست پسرم اینا🤦🏻‍♀️

9996 بازدید | 77 پست

ما سه ساله باهمیم ، بعد خانوادهامونن میدونن مامانشم دیده بودم یک بار ولی بیشتر تلفنی حرف زده بودیم ، بعد امروز من رفتم دکتر و دوست پسرم میخواست شلوار بخره بعد مونده بود بین سه تا شلوار گفت بریم به مامانم اینا نشون بدیم هیچی اقا رفتیم من که تو نرفتم عجله داشتیم من میخواستم بیام خونه دیرم شده بود دیگه گفت بیا بالا بعد دوست پسرم گفت بیا تو در تا من اینارو بپوشم ببین هیچی پوشیدو اینا

بعد مامانش اصلا نگفت بیا تو فقط یه بار گفت بعد من یه شلوارو گفتم قشنگه مامانش هی میگفت نه اونو نخرو اینا زود کثیف میشه اصلا نمیخواد بخری 

منم حقیقتا ناراحت شدم ولی حس میکنم بی مورد بوده 

شما چی فکر میکنین🤦🏻‍♀️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

والا از اصل نباید میرفتی 😐💜

گاهی نفس به تیزی شمشیر میشود / از هرچه زندگیست دلت سیر میشود🥀🍂🍁🏵️‏.                                                             صبر کردن با تحمل کردن خیلی فرق داره.صبر میکنی چون دوس داری، تحمل میکنی چون مجبوری
2728

مادرش خوشش نیومده که رفتی اونجا به نظرم 

‏خیلی دلم میخواد تو مکالمه از واژه(( اشتباه به عرضتون رسوندن)) استفاده کنم ولی همیشه هول میشم و میگم گوه خورده کی گفته :|                                                                          وقتی یه اتفاق بد برای یه ایرانی میافته دو دسته وجود دارند_خودش و اطرافیانش که اعتقاد دارن چشم خورده _دشمنانش که اعتقاد دارن بالاخره خدا جوابشو داد😐😂

وقتی دوست پسر گرفتی باید پی همه چی و بخودت بمالی

اگر تمامت را به خلق نشان بدهی تا آخر عمر چک سفید امضا خواهی کشیدو اگرخودت را نشناسے ،تا ابَد طعم تنهایے را خواهے چشید،و اگر قانون خودت را نداشتہ باشے  بَردگے مدرن را تجربه خواهے کرد.به هیچکس جز خودت وابسته مباش. ،هَرماندنے خوب نیست ،گاهے بایَد مسیر را تغییر داد  ، رهایے زیباست بشرطے که با درایت باشد😍من یه قانون جذبی م😍 مانند یک کتاب باش، جذاب و کم حجم و پرمحتوا😍😘خوبان همه در پیش تو جمعن😍😍کافیست کمی سر برگردانی😉😊خدای من بهترین😍😍😍و مطمئنم بهترین ها نصیبم میشه😘😍😍خدا جانم من را جوری بمیران که بعد از آن قلبم در قلب دیگری بتپد😍خدایا کسی را سر راهم قرار بده که در چشمانش تو را ببینم نه شیطان 😍یک روز یکنفر میاید که با آمدنش تمام غمهایت از یادت میرود😍 خدایا میدانم که انسان خوبی نیستم ولی کمکم کن  کمتر گناه کنم♥اگر از آدمهای بد دور نشوے به مرور میشوے شبیه یکی از همان ها💞💞.. اگر به غیر ازخدا به شخص غیر از او امیدوارشوی  خدا از همان شخص تورا نا امید می‌کند. 💗💗💗خدای من بهترین هرچی ازش  ازته دل خواستم و براورده کرد  اما دیر❤❤❤

دیگه یه شلوار خریدن این حرفا رو نداره که

اگه میخواید مستقل زندگی کنید باید بتونید مستقل تصمیم بکیرید

دو تا ادم بالغ برای یه شلوار خریدن پا شدن رفتن رای گیری کنن از دیگران!

مامان دلارام کوچولو👨‍👩‍👧
در ضمن نگید نمیدونم ما با شوهرامونم رومون نمیشد جایی بریمو چمیدونم از این حرفا  همه مثل هم زند ...

نه نمیگم

کلا تاپیکو ترک میکنم

تا غزل هست دل غمزده ات مال من است........من به دنبال تو، چشم تو به دنبال من است........

شاید چون رفتی انتظار نداشتن بری و خوششون نیومده

نازنیڹ زهـرا هستمـ😎..میشہ واسہ همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ بفرسے آبجے؟❤🙏...خوشحال باش بانو تو برگزیده ے حضرتـ زهرایے تو انتخابـ شده ے مادرساداتے انتخابتـ ڪردڹ براے حجابـ براے نجابتـ😍❤ با حجابتـ لبخنــد رو به لبـ هاے مہدے زهـراس بیار خواهری باشہ؟😊 مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور😌.... مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلاے بہشتـ مڹ در زمینہ... 😍😢
دم مادراتون گرم که راحت دوس دختر دوش پسرو‌میپذیرن فقط بهشون بگو خونه نباشن مزاحمن😂😂

اتفاقا مامانم خیلی مخالفه نمیدونه میریم بیرون ولی خب خود دوست پسرم زنگ بهش و اینا تا یکمی راضی شد

2706