2733
2739
عنوان

سونوnt

| مشاهده متن کامل بحث + 348 بازدید | 46 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همون هفته ۱۶ غربال دوم رو بده کافیه . خیالت راحت نی نی ات سالمه سالمه 😊

خدا تز دهنت بشنوه اینقدر اعصابمو داغون کردن هرروز استرس دارم هر روز فکر میکنم نکنه خدایی نکرده مشکل داره باور کن از ترس اینکه اینم سقط بشه هنوز نرفتم درمانگاه پرونده تشکیل بدم از بس اعصابمو داغون کردن

2728
دکتره میگفت دومیلیون تومنه پولی نیست که برو خب

دکتره غلط کرده خودش روزی دو میلیون درامد داره . بعدشم من اصلا بخاطر پولش نمیگم . وقتی جواب ریسکت پایینه . وقتی عدد nt خوبه . الکی برای چی بری آمینو . من پارسال کلی توی این زمینه ها تحقیق کردم . خیال خیلی از مادران نگران توی همین نی نی سایت راحت کردم . الان ماشاالله بچه هاشون سالم سالم بدنیا اومدن . عزیزم برای آرامشت توی لیوان آب سوره والعصر🌸🍀بخون و بنوش بهت آرامش و صبر میده . بچه ی دیگه ای نداری ؟

باردار نيستم تيكر تولد چهار سالگي پسرم♥️🧿♥️♥️
دکتره غلط کرده خودش روزی دو میلیون درامد داره . بعدشم من اصلا بخاطر پولش نمیگم . وقتی جواب ریسکت پای ...

اره یه دختر دارم 4سالو نیمشه ماشا....خیلیم باهوشه و زرنگه واقعا بهم خیلی کمک کردی خدا خیرت بده من 4ماهه استرس دارم کارم فقط گریه بوده.مرحله دوم غربالگری ازمایشو سونو چند هفته باید برم 

اره یه دختر دارم 4سالو نیمشه ماشا....خیلیم باهوشه و زرنگه واقعا بهم خیلی کمک کردی خدا خیرت بده من 4م ...

خدا دخمل نازت رو حفظ کنه. عزیزم هفته ی شانزده باید بری .این روزا هم میگذره . راستی سونوی ان تی احتمال جنسیت نداد 

2738
اره یه دختر دارم 4سالو نیمشه ماشا....خیلیم باهوشه و زرنگه واقعا بهم خیلی کمک کردی خدا خیرت بده من 4م ...

عزیزم آزمایش غربال هفته ۱۶ اما سونو هفته ۱۸ 

میشه بوی مشکل آنو چی بود. 

شرایط من تقریبا همینطوره. تیغه بینی تو آنو کوچکتر از حد دیده شد و بند ناف تک شریانی بود فرستادنم آمینو. منتظر جوابم. دعام کن. 

حتی نمیدونم جنسیتشط چیه الهی فقط سالم باشه. عکس سونوم تاپیک اخرم هست میشه لطفا ببینی؟ 

اللهم صل علی محمد وآل محمد

عزیزم شما نسبتتون باهم چیه؟؟من خودم از ی متخصص ژنتیک پرسیدم گف وقتی ان تی توی سونو کم باشه همون کافیه اصلا ازمایشات چیزیه ک چون تو کشور اجبار شده انجام میگیره و اصلا قابل اطمینان نیس

فقط 29 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💚اَلسلامُ عَلیکَ یا اَبا عَبدالله وَ عَلَی الارواحِ التی حَلَت بِفِنائک عَلیکَ مِنّی سَلامُ الله اَبَداً ما بَقیتُ و بَقی الیلُ والنّهار وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ العَهدِ مِنّی لِزیارَتِکم السلامُ عَلَی الحُسَین وعَلیٰ عَلی بْنِ الحُسَین وَ عَلیٰ اَوْلادِ الحُسَین وعَلیٰ اَصحابِ الحُسَین💚
یعنی من با خودم قرار گذاشتم اگه خدا خواست بازم باردار بشم . هیچ کدوم این آزمایش و سونو ها رو نمیرم . ...

نه نگفت چیه چون 12هفته رفتم 

اسم دخترم عسل خانومه 

ممنون از راهنماییت عزیز دلم برم جنسیت معلوم بشه حتما بهت میگم 

میشه بوی مشکل آنو چی بود.  شرایط من تقریبا همینطوره. تیغه بینی تو آنو کوچکتر از حد دیده شد و ب ...

این جنینم سالمه اما قبلیه انومالیش زیاد و قلبشم مشکل داشت

2706