2737
2734
عنوان

سونوnt

347 بازدید | 46 پست

خانوما کسی تاحالا جنین با انومالی بالا سقط کرده؟

جنین های بعدیش سالم بوده؟

من بچه دووم انومالی بالابود سقطش کردن بعد اون دوتا جنینوپوچ سقط کردم حالا باردارم گفتن سالمه اما میگن واسه اطمینان امینیو سنتز بده بنظر شما چیکار کمم کسی شرایط منو داشته

امینوسنتز چقد هزینشه؟

من یه مامان افسرده بودم ولی از وقتی که دخترم خندید دیگه شادم😊 من عاشق پیشرفتم😍 عاااشق هیجان😍 عاااشق شیرینی پزی😍 دوست دارم زبانم فول شه😍 رانندگیم حرفه ای شه😎😛 عاااشق کمک کردن به بقیه ام😍 من خیییلی آرزوها دارم😀 من به همش میرسم چون شااادم، حالا تویی که اینارو خوندی یه لبخند گشاااد بزن😉 آفرین الان خوشکلتر شدی😀😚❤بخند عزیزم فراموووش شه دردات😊

ازدواجتون فامیلی

خدای مهربون  ی خونه خوب توجایی که دوست دارم به من وعشقم بده ی سلامتی به هرکی امضا میخونه بده به خانواده من هم سلامتی بده تا سالیان سال کنار هم باخوبی وخوشی زندگی کنیم! خدایا هیشکی ومحتاج هیشکی نکن /امیدوارم همتون خوش وشاد باشین.خداجون دخملم تنهاست گناه داره ی بچه دیگه بهم بده 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بنظرم اگ توان مالیشو داری برو محض اطمینان

من یه مامان افسرده بودم ولی از وقتی که دخترم خندید دیگه شادم😊 من عاشق پیشرفتم😍 عاااشق هیجان😍 عاااشق شیرینی پزی😍 دوست دارم زبانم فول شه😍 رانندگیم حرفه ای شه😎😛 عاااشق کمک کردن به بقیه ام😍 من خیییلی آرزوها دارم😀 من به همش میرسم چون شااادم، حالا تویی که اینارو خوندی یه لبخند گشاااد بزن😉 آفرین الان خوشکلتر شدی😀😚❤بخند عزیزم فراموووش شه دردات😊
خانمی سنت اگه ۲۶ هست که خیلی خوبه . ازدواجتون فامیلیه ؟ کدوم شهرین .من همونم که توی یکی از تاپیک ها ...

فامیلی هست اما هیچ مشکل ژنتیکی توفامیل نداریم .کرمانشاهم دیروز رفتم دکتر گفت این سالمه مشکل نداره اما بخاطر اون قبلیه باید بری امینیو سنتز اما من نمیرم هم توان مالیشو ندارم هم اینکه واسه غربالگری دوره دوم میرم دیگخ تامطمئن بشم 

خانمی سنت اگه ۲۶ هست که خیلی خوبه . ازدواجتون فامیلیه ؟ کدوم شهرین .من همونم که توی یکی از تاپیک ها ...

اونیم که مشکل داشت من فقط بایه سونو بهم گفتن مشکل داره دیگه هیچ سونو ودکتری نرفتم که مطمئن بشم و غیر قانونی سقطش کردم 😔

2738
فامیلی هست اما هیچ مشکل ژنتیکی توفامیل نداریم .کرمانشاهم دیروز رفتم دکتر گفت این سالمه مشکل نداره ام ...

ببین خانمی خودت بهترین تصمیم رو گرفتی. الکی برای چی بری آمینو . کشورهای خارجی این آزمایشات اصلا منسوخ شده چون باعث استرس مادران باردار میشه ـ جواب غربال اولت رو داری بمن بفرستی ؟ 

باردار نيستم تيكر تولد چهار سالگي پسرم♥️🧿♥️♥️
عکس هم فرستادم نمیدونم اومد یانه خیلی با این سایت وارد نیستم

نه خانمی عکسی که نیومده.  خودت میتونی بخونی ریسک سندروم یک به چنده ؟ بهم بگی .    ضمنا ان تی ۲ هم اصلا بالا نیست . سنت هم خوبه 

نه خانمی عکسی که نیومده.  خودت میتونی بخونی ریسک سندروم یک به چنده ؟ بهم بگی .    ضمن ...

همین ستون های توی ازمایشه ؟اگه اوناس نوشته 1:1500اینطوری نوشته

البته دکتر گفت ازمایشت منفی شده

همین ستون های توی ازمایشه ؟اگه اوناس نوشته 1:1500اینطوری نوشته البته دکتر گفت ازمایشت منفی شده

خب خدا رو شکر ۱۵۰۰ که عالیه  مال من یک به ۵۰ بود یعنی ریسک خیلی بالا که دکترم گفت باید آمینو بدی . من رفتم با رییس انجمن جنین شناسی مشورت کردم . گفت اصلا نیاز نیست دکترها و ازمایشگاه ها برای خودشون منبع درامد باز کردن . الانم پسرم به دنیا اومده ۹ ماهشه شکر خدا سالم کنارم خوابیده ماشاالله

2706