2737
2734
عنوان

استقلالیا برید خونه هاتون 😃

517 بازدید | 104 پست

باورم نمیشه چه قدر پرسپولیس قشنگ بازی کرد واقعا تحسین برانگیزه استقلالیا عزیز شوخی کردم میخاستم کل کنم باهاتون🌷🙏

اگر از من بپرسی قوی ترین آدم کیه در جواب میگم زنی که تنهایی یاد گرفته🤗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

جووووووووووووووووووووووون پرسپولیس عشقه عشققققققق

♥️🥺زني را مي شناسم من/که در يک گوشه ي خانه/ميان شستن و پختن درون آشپزخانه/سرود عشق مي خواند/نگاهش ساده و تنهاست/صدايش خسته و محزون/اميدش در ته فرداست/زني را مي شناسم من/که مي گويد پشيمان است/چرا دل را به او بسته/کجا او لايق آنست/زني هم زير لب گويد/گريزانم از اين خانه/ولي از خود چنين پرسد/چه کس موهاي طفلم را/پس از من مي زند شانه؟   
2740

من پرسپولیسیم ولی واقعا از حذف استقلال ناراحت شدم...

دربی نی ک بگیم قرمزم ابیم...

نماینده کشور بود اینجا

لطفا اگر با نظر من موافق نیستید، به صورت محترمانه بیان کنید((:بنده یک دهه هشتادی هستم،خوشحال میشم شعور من رو با رفتارم بسنجید نه سن و تاریخ تولدم!

دیشبم هند پنالت واضح رو واسه استقلال نگرفتن...اما استقلالی ها بخیل نیستن خوشحالن حداقل پرسپولیسی ها بالا رفتن...وقتی با کشورهای دیگه بازی داریم فرقی نداره کدوم تیمی هستیم

.دوس دارم همسرم خوب شه معجزه شه و سنگای کلیه ش از بین بره و دیگه هیچوقت سنگ نسازه...
2706