2737
2734
عنوان

استقلالیا برید خونه هاتون 😃

| مشاهده متن کامل بحث + 517 بازدید | 104 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تربیت درست حسابی هم ندیدن بندخداها تو ببخشش بجای نا عاقلیش 😐 بهت میگه پیری من خجالت کشیدم

تو بی ادبی و حر*وم زا... از تو پست هاتم رویه 

خانم شوهر دار برو با دوست پسران کل کل کن 

اللهُ یکفی... 
تو بی ادبی و حر*وم زا... از تو پست هاتم رویه   خانم شوهر دار برو با دوست پسران کل کل کن&n ...

بچه جون قد مادرت سن دارم البته من میگفتم تربیت نمیشین ولی دیدم از بست بر نمیان از بس بد دهنی از اخر عاقبت خودت بترس تمام هیچی بهت نمیگم چون میدونم شخصیتت همینقدره وگرنه میفهمیدی ادب و احترام چیه وسلام

بی تربیت

لطفا برای حاجتم صلوات بفرستید.  خدایا خودت مواظب عزیزانم باش❤
2731
اره از حرف زدن تو مشخصه کی ادب داره کی نداره... حالا ما نفهمیدیم پیری ایم یا کوچولو😂 ارع پمادو بز ...

مشخصه 😂😂

تو حرف از ادب نزن که غش کردم 😂😂

ما که ناراحتی ندارم باید خوشحال باشی بعد این همه وقت یه خوشحالی به چشم دیدی ما هم خوشحالیم

عقیده ای یکم رام باش حداقل شرف تیمتو حفظ کن

اللهُ یکفی... 
تو بی ادبی و حر*وم زا... از تو پست هاتم رویه   خانم شوهر دار برو با دوست پسران کل کل کن&n ...

@نی_نی_یار_شب    

@نی_نی_یار_41‍ 

@نی_نی_یار_5    

بیاید ببینید اینارو 

2738
بچه جون قد مادرت سن دارم البته من میگفتم تربیت نمیشین ولی دیدم از بست بر نمیان از بس بد دهنی از اخر ...

متاسفم برات 

مشخص شد کی چیکار کرد... خوب میدونی

خوشحالم که فهمیدم باید از اینجا برم. 

متاسفانه زبون آدم های الکی پوچ همیشه در همجا خوب بلنده. 

خداکنه با وجود چند فرزند خدا هدایتت کنه. 

اللهُ یکفی... 
مشخصه 😂😂 تو حرف از ادب نزن که غش کردم 😂😂 ما که ناراحتی ندارم باید خوشحال باشی بعد این همه وقت ...

من بی ادبی نکردم

ولی تو خوب باادب بودنتونو نشون دادی..من از این بردا زیاد دیدم.بشه ک با اون عقل نداشتت حرفی نزنی..ما ۴سال قهرمانیم.برا شما این بردا طبیعی نیس..

@نی_نی_یار_5     جواب این فحش چیه؟

سلام گزارش و ترک کردن تاپیک هر چی بحث کنین بیشتر بهتون توهین میشه به خودتون احترام بذارین و با کسی که می بینین بی ادبه بحث نکنین و فقط پست توهین رو گزارش بزنین

کل کل و بحث هم ممنوع هست

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌
سلام گزارش و ترک کردن تاپیک هر چی بحث کنین بیشتر بهتون توهین میشه به خودتون احترام بذارین و با کسی ک ...

ممنون

2706