2777
2789

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

راستی بگم چند ساله اینجام اینکاربریو زدم تا ناشناس مطح کنم از هارلی و ... همه جیز که بگین خبردارم فکر نکنید قصد دارم دروغ بگم کمک میخوام و رهنمایی همین 

صبور باشین تند تایپ میکنم

شوهرم از همون روز اول عقد اذیتم میکرد حس میکنم سادیسم داشت 

بیشتر توضیح نمیدم که نگین دروغ میگی 

خلاصه من دوساله اول ی دختر حرف گوش کن بودم براش یه زن همچی تموم اما بعد دوسال انقدر روحم خسته بود از اذیتاش که شروع کردم به ازار و اذیتش اونم کتکم میزد اما من فقط میخواستم کارایی که کردرو تلافی کنم بچگی کردم 

شوهرم از همون روز اول عقد اذیتم میکرد حس میکنم سادیسم داشت  بیشتر توضیح نمیدم که نگین دروغ میگ ...

وا کتکت میزد بعد تو هم باهاش موندی ؟؟؟ پس خانواده نداشتی ازت حمایت کنن 

❤❤

انگار دیوونه بودم هم میخواستم باهم خوب شیم هم میخواستم اذیتش کنمو کفزشو دریارم

ازدواجمم سنتی نبود خانوادم راضی نبودن بزور راضیشون کردم

خلاصه شوهرم یه سال خوب شد اذیتم نمیکرد ولی جبرانیم برای گذشتش نداره هرچی بخوام میخره هر کار بگم میکنه اما من عشقو محبتی نمیبینم

من چند وقت بود مدام مشاور کنکور میگرفتم تا اینکه یه ماه پیش یه مشاوری پیداکردم که همه جوره عالی بود حس میکردم باهاش توی کنکور قطعا موفقم اونم خیلی حرفای غیر درسی میردو بهم مهارت زندگی در رابطه با ازدواج میگفت

این مشاورم خودش دانشجو نیس و کنکور رتبه نیاورده به دلایلی خلاصه بهم گفت میخوام همه بچه هایی که باهاشون مشاوره دارمو ببزنم و بهشون بگم برنامم توی این یکسال چی بوده و کلا برم رد کارم چون مدرک ندارم برام دردسر میشه 

منم رفتم بچه های دیگم یودن 

2801