2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

راستی بگم چند ساله اینجام اینکاربریو زدم تا ناشناس مطح کنم از هارلی و ... همه جیز که بگین خبردارم فکر نکنید قصد دارم دروغ بگم کمک میخوام و رهنمایی همین 

صبور باشین تند تایپ میکنم

شوهرم از همون روز اول عقد اذیتم میکرد حس میکنم سادیسم داشت 

بیشتر توضیح نمیدم که نگین دروغ میگی 

خلاصه من دوساله اول ی دختر حرف گوش کن بودم براش یه زن همچی تموم اما بعد دوسال انقدر روحم خسته بود از اذیتاش که شروع کردم به ازار و اذیتش اونم کتکم میزد اما من فقط میخواستم کارایی که کردرو تلافی کنم بچگی کردم 

شوهرم از همون روز اول عقد اذیتم میکرد حس میکنم سادیسم داشت  بیشتر توضیح نمیدم که نگین دروغ میگ ...

وا کتکت میزد بعد تو هم باهاش موندی ؟؟؟ پس خانواده نداشتی ازت حمایت کنن 

❤❤
2738

انگار دیوونه بودم هم میخواستم باهم خوب شیم هم میخواستم اذیتش کنمو کفزشو دریارم

ازدواجمم سنتی نبود خانوادم راضی نبودن بزور راضیشون کردم

خلاصه شوهرم یه سال خوب شد اذیتم نمیکرد ولی جبرانیم برای گذشتش نداره هرچی بخوام میخره هر کار بگم میکنه اما من عشقو محبتی نمیبینم

من چند وقت بود مدام مشاور کنکور میگرفتم تا اینکه یه ماه پیش یه مشاوری پیداکردم که همه جوره عالی بود حس میکردم باهاش توی کنکور قطعا موفقم اونم خیلی حرفای غیر درسی میردو بهم مهارت زندگی در رابطه با ازدواج میگفت

این مشاورم خودش دانشجو نیس و کنکور رتبه نیاورده به دلایلی خلاصه بهم گفت میخوام همه بچه هایی که باهاشون مشاوره دارمو ببزنم و بهشون بگم برنامم توی این یکسال چی بوده و کلا برم رد کارم چون مدرک ندارم برام دردسر میشه 

منم رفتم بچه های دیگم یودن 

2706